چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس خبر داد : افزایش ۴۰ درصدی حقوق کارگران تنظیف و فضای سبز نسبت به سال گذشته

شهردار بندرعباس گفت: بر اساس تصمیم جدید این شهرداری، حقوق کارگران تنظیف و فضای سبز شهری حداقل ۴۰ درصد در سال جاری به نسبت سال قبل افزایش می‌یابد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در جلسه کمیته درآمد شهرداری بندرعباس اظهار کرد: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و وضعیت اقتصادي کشور، توجه به معیشت کارکران بیش از پیش ضرورت دارد.
وی افزود: طی یکی دو ماهه اخیر، جلسات متعددی توسط معاونت خدمات شهری، معاونت مالی و اقتصادی، شهرداری های مناطق، مدیریت درآمد، مدیریت حقوقی و سایر کارشناسان مربوطه برگزار شده و مسئله افزایش حقوق کارگران این بخش‌ها مورد بررسی قرار گرفته است.
شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه این افزایش حقوق شامل تمامی کارگران این بخش‌ها خواهد شد، خاطرنشان کرد: در همین خصوص، تامین حقوق و دستمزد کارگران و سایر کارکنان یکی از اولویت‌های کاری شهرداری خواهد بود و دستیابی به منابع پایدار بیشتر، در دستور کار قرار گرفته است.
امینی‌زاده تاکید کرد: توجه به حقوق کارگران و پرداخت حقوق آنها یکی از سیاست‌های شهرداری بندرعباس طی سالهای اخیر بوده است.
این مقام مسئول یادآور شد: تمامی بخش‌های شهرداری بندرعباس موظف به تلاش مضاعف برای تامین بودجه مورد نیاز از طریق تقویت کدهای درآمدی هستند.

 


٠٩:٥٣ - دوشنبه ٣٠ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٣٨٩    /    تعداد نمایش : ١٨٩خروج