چاپ        ارسال به دوست

امینی‌زاده تاکید کرد:

افزایش همکاری‌های سپاه و شهرداری بندرعباس در راستای کاهش مشکلات محلات

شهردار بندرعباس گفت: به منظور کاهش مشکلات شهروندان خصوصاً در سطح محلات قدیمی، همکاری‌های مشترک با سپاه امام‌سجاد(ع) افزایش می‌یابد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در جلسه‌ای که با حضور فرمانده و معاونین سپاه امام‌سجاد(ع) برگزار شد، اظهار کرد: سپاه و شهرداری بندرعباس طی سالهای اخیر همکاری‌های مشترک خوبی در زمینه های خدماتی، عمرانی، رفاهی و اجتماعی آغاز کرده‌اند.
وی در این نشست که به منظور عملیاتی‌سازی تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه با حضور جمعی از مدیران، معاونین و مسئولین دو طرف برگزار شد، افزود: همه، خصوصا شهروندان ساکن محلات قدیمی شهر از حاصل این تفاهم‌نامه ذینفع می‌شوند‌.
شهردار بندرعباس با بیان اینکه اغلب این خدمات در دل محلات صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: امنیت اجتماعی حاصل خدمات‌دهی بیشتر و بهتر به شهروندان است.
امینی‌زاده تاکید کرد: این تفاهم نامه بهانه ای برای افزایش فعالیت ها و هماهنگی بیشتر منعقد شده، هرچند که در گذشته نیز کارهای زیادی با اهداف مشترک صورت پذیرفته است.
این مقام مسئول همچنین با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و مشکلات روز جامعه، عنوان کرد: اگر در کنار هم باشیم، در همین شرایط سخت هم می شود کارهای خوبی برای خدمت به مردم انجام داد.
وی با اظهار اینکه تفاهم نامه بهانه خوبی برای خدمت بیشتر به شهروندان است، اظهار کرد: بخشی از کارهای مدنظر این تفاهم‌نامه در حوزه‌های خدماتی با همکاری و هماهنگی مناطق سه گانه و سپاه ناحیه شهرستان دنبال شود.
امینی‌زاده عنوان کرد: موضوعات عمرانی نیز با همکاری بسیج سازندگی و معاونت عمرانی شهرداری و مباحث مربوط به اشتغالزایی در محلات توسط سازمان میادین پیگیری می‌شود.
شهردار بندرعباس تصریح کرد: در حوزه فعالیت های فرهنگی نیز سازمان فرهنگی و ورزشی و مجموعه مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس با همکاری بخش‌های مرتبط در سپاه امام‌سجاد(ع) موارد ذکر شده در تفاهم‌نامه را اجرا می‌کنند.
اباذر سالاری، فرمانده سپاه امام‌سجاد(ع) استان هرمزگان نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: اقدامات مشترک زیادی با شهرداری بندرعباس در حال انجام است که برخی از آنها در قالب تفاهم نامه عنوان می‌شود.
وی با بیان اینکه شهرداری و سپاه نسبت به مسائل اجتماعی و خدماتی دغدغه و برنامه دارند، افزود: با توجه به شرایط کنونی و واقعیات اقتصادی حاکم بر جامعه، همکاری همه‌جانبه برای کاهش مشکلات خانواده‌ها امری ضروری است.
فرمانده سپاه امام‌سجاد(ع) استان هرمزگان با تاکید بر ثمرات مثبت و قابل توجه طرح تحول محلات در بندرعباس که با هدف کاهش مشکلات این بخش‌ها دنبال می‌شود گفت: سپاه در ساماندهی مسائل بعد از سیل شرق استان، پیشتاز است و در بحث ساخت و ساز و بازسازی این مناطق به تنهایی در حال خدمات رسانی است.
سالاری در انتها نیز تاکید کرد: ایجاد اشتغال در سطح محلات و ارائه خدمات بهتر به شهروندان در بندرعباس از اهداف اصلی افزایش همکاری‌های سپاه و شهرداری در امضاء این تفاهم‌نامه است.

 


١١:١٧ - يکشنبه ١٣ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٨٠٠    /    تعداد نمایش : ٦٨٣خروج