چاپ        ارسال به دوست

همزمان با هفته گرامیداشت بسیج؛

شهردار بندرعباس با فرمانده سپاه ناحیه بندرعباس دیدار کرد

همزمان با هفته گرامیداشت بسیج، شهردار بندرعباس با فرمانده سپاه ناحیه بندرعباس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده، شهردار بندرعباس در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته بسیج، اظهار کرد: هفته بسیج یادآور فرمان تاریخی حضرت امام‌خمینی(ره) برای رویش نهادی پرثمر از انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه تشکیل بسیج از نقاط عطف شگفت‌انگیز و معنادار انقلاب اسلامی است، افزود: بسیج پدیده برجسته تاریخ معاصر ایران عزیز است، زیرا این نیروی مردمی همیشه در صحنه بوده و در تمام ادوار تاریخ درخشان انقلاب اسلامی، مایه سرافرازی، اقتدار و اتحاد کشور عزیزمان بوده است.
شهردار بندرعباس در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های مهم در مدیران کارآمد، داشتن روحیه بسیجی است، گفت: مسئولیت‌ها گذرا هستند و چیزی که ماندگار است، روحیه اعتقادی و خدمت به مردم است.
امینی‌زاده با تاکید براینکه بسیج برکات زیادی برای جامعه داشته است، تاکید کرد: خدمت صادقانه و بدون چشمداشت بسیج برای کشور ارزش زیادی داشته است.
این مقام مسئول ادامه داد: بخشی از برنامه‌های مشترک سپاه و شهرداری بندرعباس با عنوان طرح تحول محلات طی این هفته آغاز و خدمات آن به شهروندان ارایه می‌شود.
سرهنگ حسین درویشی، فرمانده سپاه ناحیه بندرعباس نیز در این دیدار گفت: سعی ما بر این است که روحیه بسیجی را حفظ کرده و مردمی بودن را تداوم دهیم.
وی با اشاره به اینکه شهرداری بندرعباس در خدمات‌رسانی عمومی همکاری‌های مشترک زیادی با مجموعه سپاه دارد، اظهار کرد: هرجا نیاز به کمک داشتیم، شهرداری همراه و یاری‌گر ما بوده است.

 


١٣:٤٢ - سه شنبه ٤ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٧٤    /    تعداد نمایش : ٤٠٨خروج