چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

ترور شهید فخری‌زاده لکه ننگین دیگری در کارنامه صهیونیسم است

شهردار بندرعباس با اشاره به ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان، گفت: این ترور لکه ننگین دیگری در کارنامه سیاه مدعیان دموکراسی و رژیم صهیونیستی است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با تسلیت شهادت دانشمند هسته‌ای کشورمان توسط عناصر بیگانه، اظهار کرد: شهادت دانشمند گرانمایه و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به دست عناصر کوردل تروریست سبب تأثر و تألم فراوان همه ملت ایران شده است.
وی با اشاره به اینکه مجموعه هسته‌ای و دفاعی کشور در این ضایعه اسفبار یکی از مدیران بزرگ و ارزشمند خود را از دست داده است، افزود: این ترور لکه ننگین دیگری در کارنامه سیاه مدعیان دموکراسی و رژیم صهیونیستی است.
شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سخن رهبر فرزانه خود ایمان دارند که با رفتن یک خدمتگزار، خللی در سد آهنین ملت ایجاد نخواهد شد.
امینی‌زاده تاکید کرد: با وجود این ضایعه دردناک، رشد شتابنده‌ی علمی و فتح قله‌های دانش با همت و عزم جوانان مؤمن و غیور ادامه خواهد داشت.
این مقام مسئول همچنین با اظهار اینکه بزودی مرتکبان این جنایت و عاملان پشت صحنه‌ی آن به سزای اعمال خود خواهند رسید، ادامه داد: این ترور دولتی و ناجوانمردانه نشانه ناامیدی و درماندگی دشمنان ایران اسلامی است.
وی تاکید کرد: اینجانب شهادت این شهید معزز که یکی از مدیران متعهد و متخصص ایران اسلامی بود را خدمت مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، ملت شهیدپرور ایران اسلامی و همچنین به خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌کنم و به یقین خدمات ماندگار وی یاد و خاطره ایشان را همواره در اذهان زنده نگه خواهد داشت.

 


١٥:٥٦ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٧٦    /    تعداد نمایش : ٣٦٩خروج