چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

شهید سلیمانی آزادیخواهان دنیا را شیفته خود کرد/ شهادت سردار سلیمانی به عنوان سمبل مقاومت، جهاد و ایثار در اذهان باقی می‌ماند

شهردار بندرعباس گفت: شهید سلیمانی آزادیخواهان دنیا را شیفته خود کرد و با پیوستن به همرزمان شهیدش، به آرزوی دیرینه اش رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: سال گذشته در چنین روزی عروج ملکوتی سردار سرافرازی که نماد بی‌بدیل مقاومت و رادمردی بود، تمام ایرانیان و همچنین مردم آزاده‌خواه دنیا را متاثر کرد.
وی افزود: سردار سلیمانی بعد از عمری مجاهدت خالصانه در میدان جهاد و شهادت، به معنای واقعی کلمه مالک اشتر زمان شد و با افتخار نشان ذوالفقار را از فرماندهی معظم کل قوا دریافت کرد.
شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه عنوان اسطوره بین‌المللی برازنده سردار شهید قاسم سلیمانی است، بیان کرد: این شهید عالیقدر با احیای جبهه مقاومت و تقویت وحدت، به استکبارستیزی پرداخت و برای لحظه‌ای از جهاد بر علیه تحجر و تکفیر دست نکشید.
امینی‌زاده گفت: سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی در دوران دفاع‌مقدس نیز همدل رزمندگان و پشتوانه ایثارگران بود و با روحی بی آلایش، صفای باطن و لحن روحانی، در همه سال‌های زندگی انیس درماندگان و مونس خانواده‌های شهدا بود.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی آزادیخواهان دنیا را شیفته خود کرد و با پیوستن به همرزمان شهیدش، به آرزوی دیرینه اش رسید.
شهردار بندرعباس تصریح کرد: سالروز شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی یکی از درخشان‌ترین قطعه‌های تاریخ انقلاب اسلامی بود، به‌گونه‌ای که در ذهن تاریخ به عنوان سمبل مقاومت، جهاد و ایثار باقی خواهد ماند و مسیر رشد، تکامل جوامع آزادی‌خواه و استکبارستیز را فراهم خواهد آورد.

 


١٢:٤٤ - شنبه ١٣ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١١٠٦٣    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج