چاپ        ارسال به دوست

زمین ورزشی پیامبر اعظم به بهره‌برداری رسید؛

امینی‌زاده مطرح کرد: گسترش خدمات‌رسانی شهرداری بندرعباس در شهرک پیامبر اعظم

شهردار بندرعباس در آیین بهره‌برداری از زمین ورزشی شهرک پیامبر اعظم گفت: با تحویل شهرک پیامبر اعظم به شهرداری بندرعباس، خدمات‌رسانی در این شهرک گسترش می‌یابد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در آئین بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی شهر بندرعباس که با حضور مسئولان استانی و محلی در حال برگزاری است، اظهار کرد: با تحویل شهرک پیامبر اعظم به شهرداری بندرعباس، خدمات‌رسانی به این بخش از شهر افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به بهره‌برداری از یک زمین ورزشی در این شهرک، افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آماده بهره‌برداری شده است.
شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: طی شش ماهه نخست سال آینده نیز یک زمین ورزشی دیگر با هدف افزایش زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی لازم، در این شهرک به بهره برداری می رسد.

امینی‌زاده تصریح کرد: در راستای ارتقای زیرساخت‌های این شهرک که جمعیت قابل توجهی در آن سکونت دارند، اجرای چند کانال دفع آبهای سطحی نیز در دستور کار قرار دارد.

اضافه می‌شود، همزمان با دهه مبارک فجر سال جاری ۲۱ پروژه عمران شهری شهرداری بندرعباس با اعتباری بالغ بر ۹۸۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.


١٨:٣٠ - دوشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١١٢٠١    /    تعداد نمایش : ٥٨٥خروج