چاپ        ارسال به دوست

امینی‌زاده مطرح کرد:

دهه فجر نماد استقامت، پایمردی و ولایت‌پذیری

شهردار بندرعباس گفت: 12 بهمن را نمادی از استقامت، پایمردی و ولایت پذیری ملت ایران دانست که با اهدای هزاران شهید،ارزش های اصیل انقلابی و اسلامی خود را متجلی ساخت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با تبریک دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است.

وی از این رخداد بزرگ به عنوان طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی یاد کرد و افزود: دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان، صفحه‏‌ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: ملت ما در عرصه های مختلف پس از انقلاب اسلامی پیروز و سرفراز شد و در کنار این سرفرازی و پیروزی نام بلند ایران در بسیاری از عرصه ها در میان کشورها یپیشرفته قرار گرفت.

امینی‌زاده 12 بهمن را نمادی از استقامت، پایمردی و ولایت پذیری ملت ایران دانست و عنوان کرد: مهمترین وظیفه‌ای که بر دوش نسل حاضر ایرانی قرار دارد، این است که این میراث و امانت گرانبها را به بهترین شکل حفظ و در باروری آن تلاش کرده و آن را به آیندگان بسپارند.

وی اضافه کرد: خودباوری و روحیه آزادیخواهی وایمان استوار در سایه رهبری های مجاهدانه حضرت امام خمینی (ره) نهالی را در خاک زرخیز ایران زمین کاشتند که امروز با گذشت بیش از چهار دهه، به درختی تناور تبدیل شده و اقتدار و عزت ایران و ایرانیان را در جهان متجلی می‌کند.


١٢:٠٥ - يکشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٩٦٩٨    /    تعداد نمایش : ٨٥٦خروج