صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس:

تولید زباله در بندرعباس رو به افزایش است/ کمبود سطل‌های زباله در بندرعباس جبران می‌شود

 

معاون خدمات شهری بندرعباس گفت: کمبود سطل‌های زباله در بندرعباس را بزودی با افزایش سطل و تغییر سایز سطل‌ها جبران خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محسن یکتاپور در نشست کمیسیون تخصصی خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد: در نوروز امسال به صورت سه شیفت کار جمع‌آوری زباله را از سطح بوستان‌های سطح شهر بندرعباس انجام دادیم و حدود 100 تن بر حجم جمع‌آوری زباله در نوروز افزوده شد.

وی افزود: یکی از گلایه‌های مردم در سطح محلات، کوچک بودن سطل‌های زباله و کمبود تعداد آنها متناسب با جمعیت یک کوچه یا محله است که بزودی کار افزایش تعداد سطل‌ها را در محلات آغاز خواهیم کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با بیان این که میزان تولید زباله در بندرعباس بیش از استاندارد و متوسط کشوری است، عنوان کرد: با این حال فرآیند جمع‌آوری زباله در بندرعباس برغم بسیاری از شهرهای کشور به صورت روزانه صورت می‌گیرد تا رضایت شهروندان تأمین شود.

 

یکتاپور گفت: میزان تولید زباله در بندرعباس هر ساله رو به افزایش است و باید همگام با ارتقای کیفیت جمع‌آوری زباله و نظارت بر شرکت‌های جمع‌آوری زباله، فرآیندهای فرهنگ‌سازی در این زمینه را نیز در شهر بندرعباس توسعه دهیم تا مردم به شهرداری در این زمینه کمک کنند.


١٠:٠٤ - سه شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٩٨    /    تعداد نمایش : ٤٣٨خروج