صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

پیشرفت و خودکفایی ارتش از بارزترین دستاوردهای انقلاب است

 

شهردار بندرعباس پیشرفت و خودکفایی بخش‌های مختلف ارتش کشورمان را یکی از مهمترین و برجسته‌ترین دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دو ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در فروردین ماه سال ۵۸‌ امام خمینی(ره) در پاسخ به وفاداری ارتشیان به آرمان‌های انقلاب اسلامی، با صدور فرمانی روز ۲۹ فروردین را به عنوان روز ارتش نامگذاری کردند و از آن تاریخ به بعد هر ساله در سالگرد صدور این پیام، روز ارتش در سراسر کشور جشن گرفته می‌شود و یگان‌های مختلف ارتش در شهرهای مختلف به رژه و نمایش قدرت می‌پردازد.

وی با اشاره به اینکه وجود ارتش قدرتمند و پیشرفته در کنار آن، سایر توان نظامی ایران باعث شده تا هیچ کشوری جسارت حمله نظامی به کشور عزیزمان نداشته باشد، افزود: ملت ایران همواره از ارتش اسلامى استقبال می‌كنند و احترام برادرانه به آنان دارند.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: اكنون ارتش در خدمت ملت و اسلام است و ارتش اسلامى بوده و لازم است تا مردم مثل تمام سال‌های پس از انقلاب، پشتیبانى خود را از آن اعلام کنند.

امینی‌زاده تصریح کرد: آنچه امروز بدان می‌بالیم، مرهون حماسه آفرینی و پایمردی شجاعانی است که در 8 سال دفاع‌مقدس از کارزاری شگرف و در مقابل تمامی قدرت‌های روز جهان آبدیده شدند و سربلندی و افتخار را برای میهن عزیز خویش به ارمغان آوردند.

 

وی پیشرفت و خودکفایی بخش‌های مختلف ارتش کشورمان را یکی از مهمترین و برجسته‌ترین دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی دانست و با روز ارتش به همه کارکنان این نیرو، گفت: در شهر بندرعباس بخش‌های مختلف نظامی و خصوصاً نیروی توانمند ارتش کشورمان مستقر هستند و کار تأمین امنیت مرزهای جنوبی کشور را انجام می‌دهند که حضور آنها جای قدردانی دارد.


١٤:٣١ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٤٠٠٢    /    تعداد نمایش : ٣٣٧خروج