صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس,اجتماع,حماسی,امروز,نشانه‌,بصیرت,مردم,جوانان,انقلاب,دشمنان,عباس امینی‌زاده,
شهردار بندرعباس:

اجتماع حماسی امروز، نشانه‌ی بصیرت مردم است

شهردار بندرعباس گفت: جوانان باید هوشیار باشند تا در دام توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی گرفتار نشوند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی‌زاده با حضور در اجتماع حماسی مردم ولایت‌مدار بندرعباس، با اشاره به حمایت‌های دشمنان به ویژه آمریکا و اسرائیل از آشوبگران و فتنه‌گران در روزهای اخیر گفت: به حمدالله جبهه انقلاب از تمامی جناح‌ها و گرایش‌های سیاسی کشور امروز بیش از گذشته متعهد و همدل شده‌اند.

شهردار بندرعباس با بیان کلامی از  مولای متقیان امام علی (ع) که فرموده است «هر کس که به وقت یاری رهبرش در خواب باشد؛ زیر لگد دشمنش بیدار می‌شود »، تصریح کرد: جوانان باید هوشیار باشند تا در دام توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی گرفتار نشوند.

وی در ادامه افزود: مردم در هر شرایطی پشتیبان انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

امینی‌زاده ضمن قدردانی از بصیرت، آگاهی، غیرت و ولایت‌مداری مردم بندرعباس و حضور گسترده آنها در این اجتماع حماسی عظیم، اظهار کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا کنون دشمنان ما با به راه انداختن فتنه‌های مختلف در کشور به دنبال آزمایش مردم در وفاداری به انقلاب اسلامی بوده‌اند.

شهردار بندرعباس حضور گسترده مردم در اجتماع حماسی امروز را نشانه‌ی دلدادگی و پیروی آنها از ولی فقیه دانست و افزود: ملت ایران نه تنها امروز بلکه اگر ده‌ها بار دیگر نیاز باشد، در صحنه حضور داشته باشند، حماسه می‌آفریدند تا به همه اعلام کنند که ملت ما متکی به خدا و خودش است و مشکلات را خودشان برطرف می‌کنند و نیاز به حمایت هیچ کس ندارند.

وی با بیان اینکه این اجتماع حماسی گرم و انقلابی مردم ترفندهای دشمنان را خنثی می‌کند، افزود: مردم ما آگاه و بصیر هستند و با بصیرت و همدلی امید دشمنان را به یأس تبدیل می‌کنند.


١٩:١٠ - چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٥٢    /    تعداد نمایش : ٦٥٣خروج