صفحه اصلی > اخبار ویژه 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شعبان,شهرداری,پاسداری,شهردار,بندرعباس,امینی زاده,میلاد,امام,حسین,
شهردا بندرعباس:

روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام، حقیقت و مکتب الهی/ پاسداران الگوی صیانت و دفاع از انقلاب

شهردار بندرعباس گفت: روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام، حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزش‌های متعالی اسلامی است.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی‌زاده در دیدار با فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان ضمن تبریک و گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار، بیان کرد: روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام، حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزش‌های متعالی اسلامی است.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه سپاه پاسداران به عنوان الگوی کارآمد و مردمی با کارنامه‌ای درخشان و پر افتخار در عرصه‌های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی و به ویژه در دوران دفاع مقدس نقش محوری داشت، افزود: پاسداران سال‌ها مقاومت و پایداری در راه هدف را به نمایش گذاشتند و پیام‌آور عجز و زبونی ظالمان شدند.

وی با بیان اینکه با گذشت زمان برخی از انسان‌ها از از آرمان‌های خود فاصله می‌گیرند، تاکید کرد: انسان‌هایی مهم و ارزشمند هستند که، گذر زمان تاثیری در تنزل آرمان‌های آنها نداشته باشد و بر عقاید و آرمان‌های خود استوار بمانند.

امینی‌زاده در ادامه افزود: پاسداران الگوی صیانت و دفاع از انقلاب و کشور بوده و هستند.

شهردار بندرعباس با اشاره به  برپایی اردوی راهیان نور دریایی شهدای خلیج فارس، توسط سپاه پاسداران در ایام عید نوروز ، خاطر‌نشان کرد: برپایی چنین اردوهایی یکی از روش‌های جلب گردشگری اسلامی است.

این مقام مسئول با بیان اینکه باید چارچوب‌های اسلامی شهر، در زمینه گردشگری تقویت شود، اظهار کرد: مساجد، هویت و پایگاه اصلی مردم در شهرهای اسلامی است.

 


١٤:٠٨ - يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥١٦٥    /    تعداد نمایش : ٥٦٠خروج