چاپ        ارسال به دوست

شهرداری,بندرعباس,عباس امینی زاده,پل,روگزر,زیرگذر,مهرگان,تقاطع,غیر هم سطح,
شهردار بندرعباس خبر داد:

احداث تقاطع غیرهم‌سطح مهرگان در مدت 12 ماه

شهردار بندرعباس از آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهم‌سطح مهرگان خبر داد و گفت: امیدواریم این تقاطع طی مدت 12 ماه مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در آیین آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهم‌سطح مهرگان اظهار کرد: امروز شاهد آغاز ساخت یکی دیگر از تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر هستیم که امیدواریم طبق برنامه، این تقاطع در مدت 12 ماه مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

وی با اشاره به اختصاص اعتبار 130 میلیارد ريالی جهت اجرای پروژه تقاطع غیرهم‌سطح مهرگان، افزود: روانسازی ترافیک در بخش‌های مختلف و خصوصا ورودی‌های شهر و معابری که ترافیک بیشتری دارد از سیاست‌های حمل و نقلی شهرداری است که احداث تقاطع‌های غیر‌هم‌سطح دراین بخش‌ها مورد توجه است.

شهردار بندرعباس در ادامه سخنانش نیز گفت: نگاه شهرداری بندرعباس صرفاً موضوعات سخت‌افزاری نبوده و پرداختن به مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز مورد توجه است.

امینی‌زاده از ساخت بوستان هنر و پلاتو خبر داد و اضافه کرد: یکی دیگر از بخش‌هایی که مورد توجه شهرداری بندرعباس در این دوره مدیریتی است، ساخت پلاتوها و فرهنگسراها است که از قبل شروع شده و این نوید را می‌دهیم که پروژه بوستان هنر امسال به بهره‌برداری برسد.

وی گفت: در کنار این اقدامات، پیگیری مباحث نرم‌افزاری حوزه هنر نیز دنبال می‌شود.

این مقام مسئول همچنین به بهره‌برداری پروژه‌های عمرانی طی هفته دولت سال جاری اشاره و بیان کرد: در این ایام نیز پروژه‌های متعددی در حوزه‌های عمرانی، حمل و نقل و ترافیک، گردشگری و خدمات شهری مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.


١٣:٣٠ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٤٢    /    تعداد نمایش : ١٢٩٩خروج