صفحه اصلی > اخبار ویژه 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با روز حسابدار؛

حسابداران و کارکنان مالی شهرداری بندرعباس تجلیل شدند

130 نفر از حسابداران و کارکنان حوزه مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس همزمان با روز حسابدار در آیینی با حضور یکی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی دیگر از مدیران شهرداری تجلیل شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در آیین گرامیداشت روز حسابدار که در سالن فردوسی برگزار شد، اظهار کرد: حوزه حسابداری و مالی یک حوزه تخصصی و خاص است.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت در این حوزه نیازمند علم، دقت و تجربه است، افزود: نبض استحکام بخش هر اداره، حوزه مالی آن مجموعه است.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: شهرداری بندرعباس در این زمینه از وجود افراد متخصص و با تجربه برخوردار است که این مسئله باعث تثبیت امور مالی شده است.

امینی‌زاده در بخش دیگری از سخنانش با اظهار اینکه مجموعه‌های اداری مبتنی بر نظام، نیازمند برنامه ریزی بر اساس قوانین و مقررات هستند، خاطرنشان کرد: همراهی اعضای شورای اسلامی و حمایت آنها در بخش‌های مختلف فعالیتی شهرداری و خصوصا حوزه مالی، ارزشمند است.

وی با اشاره به اینکه آموزش‌های ضمن خدمت کمک زیادی به تسریع و انجام دقیق امور می‌کند، گفت: آموزش‌های تخصصی و بازآموزی قوانین و مقررات می‌تواند موجب افزایش رضایت شهروندان و مراجعه‌کنندگان شود.

این مقام مسئول با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات و فعالیت در چارچوب قوانین، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها، گفت: انضباط مالی و رعایت عدالت در پرداخت‌ها دو موضوع قابل توجه برای شهرداری بندرعباس است.

محمد رستمی، معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس نیز در این آیین اظهار کرد: خوشبختانه با وجود نیروهای متخصص، دلسوز و با تجربه، حوزه مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس از نظم و انظباط خوبی برخوردار است.

وی با تاکید بر اینکه دغدغه همه کارکنان این حوزه توجه به قوانین و مقررات و آیین‌نامه‌ها است، افزود: تمام تلاش ما بر این است که پرداختی‌ها مغایرتی با قوانین و مقررات نداشته باشد و این مسئله به عنوان یک اصل سرلوحه فعالیت‌های ما قرار دارد.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس در انتها نیز تاکید کرد: توجه و تاکید بسیار ویژه‌ای در موضوع رسیدگی به استاد مالی داریم.

اضافه می‌شود،در ادامه این مراسم حدود 130 نفر از کارکنان بخش مالی و حسابداری شهرداری بندرعباس در سازمان‌ها، مناطق و... مورد تقدیر قرار گرفتند.


٠٧:١٦ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٩٣٧    /    تعداد نمایش : ٩٧٨خروج