چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

امام‌خمینی انقلاب اسلامی را به اوج عظمت رساند/ نهضت استقلال‌طلبی و عدالت‌خواهی در جهان رو به گسترش است

شهردار بندرعباس گفت: امام راحل، کسی بود که انقلاب اسلامی را به اوج عظمت و شکوه و ملت مسلمان ایران را به عزت و سعادت رساند و در مسیر حق و حقیقت قرار داد.

زارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با تسلیت سالروز رحلت جانگداز امام‌خمینی‌(ره)، اظهار کرد: امام خمینی (ره) فقط برای رضای خدا و حفظ دین رسول الله قیام کرد و مردم ایران با صلابت و ایمان پشت سری ایشان حرکت کردند تا دست نظام سرمایه داری به سرکردگی آمریکا را نه تنها از کشور ایران بلکه از تمام کشورهای اسلامی کوتاه کنند.

وی افزود: امام راحل با آموزه‌های قیام امام حسین (ع) و سنت پیامبر مکرم اسلام (ص) دست به قیام علیه نظام وابسته ایران به آمریکا و سلطنت شاهنشاهی زد و هدف اصلی وی ایجاد وحدت در جمع کشورهای اسلامی برای قطع نفوذ آمریکا و سلطه گران در جهان اسلام بود.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: امام راحل با ایمان به خدا و اخلاص و تمسک به اهل بیت (ع) جلوی همه تهدیدها و توطئه‌های استکبار آمریکا ایستاد و مقاومت کرد و سنگرهای بزرگی را در منطقه و در قلب آزادیخواهان و عدالت جویان جهان فتح کرد.

امینی‌زاده خاطرنشان کرد: اینک همچنان این نهضت مقدس استقلال طلبی و عدالت خواهی در جهان رو به گسترش است و رژیم فاسد و ظالم آمریکا و متحدان منطقه‌ای و جهانی او در حال عقب نشینی و ضعیف شدن هستند و امام خمینی (ره) بارها می‌فرمود ما هر چه داریم از عاشورا و امام حسین (ع) است.

این مقام مسئول با تاکید براینکه امام راحل، کسی بود که انقلاب اسلامی را به اوج عظمت و شکوه و ملت مسلمان ایران را به عزت و سعادت رساند و در مسیر حق و حقیقت قرار داد، تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان پایگاه ثبات در این منطقه شناخته می شود و کشوری است که امروز قدم به قدم قله‌های علم و دانش را فتح می‌کند و دارای عزت و عظمت در سراسر جهان است.

امینی‌زاده ادامه داد: رمز و راز محبوبیت و موفقیت امام و نفوذ معنوی ایشان در اذهان ملت ایران به واسطه ایمان، تقوا و عمل صالحی بود در قلب مردم نقش بسته بود.


٠٧:٢٢ - سه شنبه ١٤ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٦٢٦    /    تعداد نمایش : ١١٢٨خروج