صفحه اصلی > اطلاعیه ها 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,منطقه سه,بازگشایی,خیابان,قدس,بافت فرسوده,درخت,روح الله مرادی زاده,
مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس خبر داد:

بهره‌برداری از خیابان«قدس 20» در هفته دولت/ حفظ درخت کهنسال در اجرای این پروژه

مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس از بهره‌برداری خیابان در حال احداث«قدس 20» همزمان با هفته دولت سال جاری خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، روح‌ا... مرادی‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: این پروژه جزو یکی از پروژه‌های شاخص منطقه سه در سال جاری بوده و تلاش می‌کنیم در هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری برسد.

مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس با اشاره به روند رو به پیشرفت پروژه بازگشایی خیابان قدس۲۰ گفت: این خیابان با طول 307 متر و عرض 16 متر خیابان زنده یاد کوروش گرمساری ( سید کامل) را به بلوار شهید حقانی متصل خواهد کرد.

مرادی‌زاده با بیان اینکه برای بازگشایی این خیابان با صاحبان 18 ملکی که در مسیر قرار داشت، توافق صورت گرفته است، افزود: بالغ بر سه میلیارد ریال اعتبار برای تملک املاک در مسیر این پروژه هزینه شده است.

وی اعتبار احداث این خیابان را 52 میلیارد ريال عنوان کرد و گفت: هزار متر جدول‌کشی، 1900 متر مربع اینترلاک و پیاده‌رو سازی و 4200 متر مربع آسفالت بخشی از اقدامات صورت گرفته در بخش عمرانی است.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مهمی که در احداث این خیابان مورد بررسی قرار گرفت، وجود یک درخت بزرگ با عمری بالای صد سال بود، خاطرنشان کرد: با الزام و تعهد ما نسبت به طبیعت و زیست‌مندان مفید شهر، با تملک ملک مجاور، اقدامی صورت گرفته که درخت مورد نظر قطع نشود.


١٥:٠٠ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٥٤٠٠    /    تعداد نمایش : ٨٦٦خروج