صفحه اصلی > اطلاعیه ها 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری بیستمین مانور زلزله در بندرعباس توسط شهرداری

شهرداری بندرعباس بیستمین مانور سراسری زلزله را در ناجیه دو آموزش و پرورش استان برگزار می‌کند.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حمیدرضا حیدری‌پوری، مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس با اعلام این خبر اظهار کرد: امسال مسئولیت برگزاری مانور سراسری در ناحیه دو آموزش و پرورش بر عهده این مدیریت است.
وی با اشاره به اینکه این مانور فردا همزمان با سراسر کشور در مدرسه شهید آذرمهر برگزار می‌شود، افزود: با توجه به مشخص شدن مدارس به عنوان پایگاه‌های ایمن در مواقع بحرانی از سوی سازمان مدیریت بحران کشور، این مانور با جدیت هرچه بیشتر برگزار می‌شود.
مدیر بحران و پدافند غیر عامل شهرداری بندرعباس تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، این مانور با مشارکت مردم محله، دانش‌آموزان و مسئولان برگزار می‌شود.
حیدری‌پوری با اظهار اینکه دلیل انتخاب این مدرسه، وجود مجتمع‌های متعدد در اطراف و محله مورد نظر است، گفت: این مانور با مشارکت و همکاری اورژانس، هلال‌احمر، آتش‌نشانی و مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه از طرفیت‌های مختلف محله نیز جهت برگزاری هرچه بهتر مانور استفاده می‌شود، اضافه کرد: سناریوهای قابل اجرا در مانور مورد نظر بر اساس دستورالعمل سراسری کشوری است.


١٣:٣٤ - سه شنبه ٦ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٧٩    /    تعداد نمایش : ١٢٩٤خروج