صفحه اصلی > اخبار سیاسی 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

حسینی‌پور خبر داد:

اجرای ضوابط نمای سازختمان‌ها در بندرعباس

معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس از اجرای ضوابط نمای ساختمان‌ها از ابتدای دیماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، اصغر حسینی‌پور با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی با سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان پیرامون اجرای ضوابط نمای ساختمان‌های شهر بندرعباس، اظهار کرد: در این جلسه پیرامون راهکارهای اجرای صحیح و همچنین فازبندی اجرای طرح از سوی شهرداری، تبادل نظر شد.

وی افزود: پس از بحث و گفتگوی کارشناسان و متخصصین حوزه شهرسازی، مقرر شد از ابتدای دیماه سال جاری، شهرداری و کمیته معماری سازمان نظام مهندسی محورهای دارای اولویت و پروژه‌های ساختمانی در حال اجرا را شناسایی و جهت دعوت به شهرداری در خصوص ارایه طرح نما با همکاری مالک، طراح و کمیته بررسی نقشه، پیشنهادات ارایه شود.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس با تاکید بر اینکه نظارت بر اجرای ساختمان‌ها یکی از اولویت‌های این معاونت در شهرداری است، ادامه داد: این اقدام باعث توجه بیشتر به نمای عمومی شهر و زیبایی منظر می‌شود که آثار مثبتی را بدنبال خواهد داشت.

حسینی‌پور تصریح کرد: همچنین در این جلسه شهرک چمران(ملوانان) با توجه به اینکه هنوز ساخت و سازی در این شهرک صورت نگرفته، به عنوان محله اولویت اصلی اجرای ضوابط نما مشخص شد.


١٢:١٢ - چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٧٢٩    /    تعداد نمایش : ٦٦٩خروج