صفحه اصلی > اخبار فرهنگی 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

فضای سبز,سیما,منظر,شهرداری,بندرعباس,نخبه,شهروند,رضا,حیدری زاده,
نگاه تازه به سیما و منظر شهر بندرعباس

سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: پیش نیاز تغییر، بررسی وضع موجود، برنامه‌ریزی، ایجاد زیرساخت‌ها و حرکت به سوی جایگاه مطلوب است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس رضا حیدری‌زاده سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس با بیان اینکه توسعه گردشگری با زیباسازی منظر صورت می‌پذیرد، گفت: به دنبال آن هستیم که با زیبا‌سازی منظر شهر، بندرعباس را به عنوان مقصد کردشگری معرفی کنیم نه اینکه محور گردشگری باشد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه شهر بندرعباس نیازمند تغییر است و ما به دنبال تغییر در چهره و سیمای شهر هستیم، افزود: پیش نیاز تغییر، بررسی وضع موجود، برنامه‌ریزی، ایجاد زیرساخت‌ها و حرکت به سوی جایگاه مطلوب است.

وی در ادامه بابیان اینکه ما باید ببینیم برای آن که بندرعباس بتواند در سال‌های آینده مقصد گردشگری باشد، نیازمند چه  تغییراتی است، خاطرنشان کرد: بندرعباس متعلق به همه شهروندان است و همه باید دغدغه بهبود سیمای شهر را داشته باشند.

حیدری‌زاده در ادامه گفت: ما باید شهر را ابتدا برای شهروندان و پس از آن برای گردشگران شهر بندرعباس نیز فراهم کنیم.

این مقام مسئول در پایان اظهار کرد: این سازمان تمام تلاش خود را در بهبود سیما و منظر شهر خواهد داشت و آمادگی استفاده از پیشنهادات و طرح‌های نخبگان و متخصصین را اعلام می کند.

 


١١:٣٢ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢٣٠    /    تعداد نمایش : ٦٢٧خروج