صفحه اصلی > اخبار فرهنگی 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار,بندرعباس,عباس,امینی زاده,شهر,تنظیف,شهروند,
شهردار بندرعباس خبر داد:

آغاز فرهنگ‌سازی در حوزه تنظیف/ بکارگیری 18 آموزش‌گر

شهردار بندرعباس گفت: فرهنگ‌سازی و آموزش‌های عمومی رویکرد تازه شهرداری در مسئله تنظیف و بهداشت شهری است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی‌زاده در نخستین جلسه ارزیابی حوزه تنظیف  به عنوان بخشی از زیرمجموعه‌های معاونت خدمات شهری اظهار کرد: ارزیابی زمانی موجب پیشرفت می‌شود که عملکرد خودمان را با مدنظر قرار دادن شهرهای قوی‌تر در این بخش‌ها مقایسه کنیم.

وی با اشاره به اینکه عمده مسائل عمومی و فراگیر شهرداری در حوزه خدمات شهری است، افزود: تنظیف و بهداشت محیط شهری یک ضرورت اولویت‌دار است که امسال در این زمینه حوزه خدمات شهری برنامه‌های جدیدی را اجرا می‌کند.

شهردار بندرعباس ادامه داد: فرهنگ‌سازی و آموزش‌های عمومی رویکرد تازه شهرداری در مسئله تنظیف و بهداشت شهری است.

امینی‌زاده گفت: در این زمینه 18 آموزش‌گر جهت ارایه آموزش‌های لازم و گوش‌زد کردن نکات مورد نیاز بکارگیری شده که فعالیت آنها بزودی آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: ارزیابی بخش‌های مختلف در بحث تنظیف یکی دیگر از انتظارات در حوزه خدمات شهری شهرداری بندرعباس است که در این زمینه باید مواردی مانند مکان قرارگیری سطل‌ها، امکانات و وسایل مورد نیاز نیروهای تنظیف و غیره مورد بررسی قرار بگیرد.

این مقام مسئول با اظهار اینکه پیمانکاران بخش تنظیف ملزم به تهیه ماشین‌آلات و لوازم مورد نیاز در حوزه تنظیف هستند، گفت: تلاش در راسای افزایش سطح مشارکت عمومی نتایج خوبی در تحقق اهداف این بخش دارد.


١٤:٤٥ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٥٢٣٧    /    تعداد نمایش : ٥٢٩خروج