صفحه اصلی > اخبار فرهنگی 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,علیرضا,بهمن نژاد بندری,آرامستان,قبرستان,اتحادیه,مدیر,سازمان,
مسئولیت جدید رییس سازمان آرامستان بندرعباس در اتحادیه آرامستان‌های کشور

با حکمی از سوی سرپرست اتحادیه آرامستان‌های کشور، رییس سازمان آرامستان شهرداری بندرعباس به عنوان عضو کارگروه تخصصی برنامه‌ریزی و منابع درآمدی اتحادیه آرامستان‌های کشور منصوب شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مجمع عمومی اتحادیه آرامستان‌های کشور در بهمن‌ماه سال گذشته در تهران برگزار شد و مقرر شد کارگروه‌های تخصصی، جهت ارتقاء علمی، فنی، فرهنگی، مالی وحقوقی این اتحادیه تشکیل شود.

پس از بررسی‌ها و کارشناسی‌های این اتحادیه، علیرضا بهمن‌نژاد بندری، رییس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس طی حکمی از سوی سرپرست اتحادیه آرامستان‌های کشور، به عنوان عضو کارگروه تخصصی برنامه‌ریزی و منابع درآمدی اتحادیه آرامستان‌های کشور منصوب شد.

در حکم احمد توهمی، سرپرست اتحادیه آرامستان‌های کشور خطاب به علیرضا بهمن نژادبندری، رئیس محترم سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس آمده است:

با احترام و آرزوی توفیق نظر به اینکه در مجمع عمومی بهمن ماه 1396 که در تهران برگزار گردید مقرر شد که کارگروه‌های تخصصی جهت ارتقاء علمی،فنی،فرهنگی،مالی وحقوقی اتحادیه تشکیل گردد.

لذا با توجه به تجربه و توانمندی که جنابعالی دارید و به موجب این ابلاغ شما به عنوان عضو کارگروه تخصصی برنامه‌ریزی و منابع درآمدی این اتحادیه منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوندمتعال و بهره گیری از تجربیات و دانش سایر مدیران عامل و کارشناسان سازمان های عضو اتحادیه در جهت پیشبرد اهداف تعیین شده این اتحادیه موفق و موید باشید.


١٥:٤٢ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٤٨    /    تعداد نمایش : ٨٦٦خروج