چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس,اهواز,حادثه تروریستی,دفاع مقدس,عباس امینی زاده,شهرداری,جمهوری اسلامی,ایران,
شهردار بندرعباس:

هرگونه اقدام تروریستی و ایجاد وحشت در میان مردم محکوم است

شهردار بندرعباس به دنبال وقوع حادثه تروریستی در شهر اهواز، هرگونه اقدام تروریستی و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم رامحکوم کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با ابراز همدردی نسبت به حادثه تلخ اهواز که منجر به شهادت حدود 30 نفر از هموطنان نظامی و غیرنظامی و مجروح شدن چند ده نفر دیگر شد، اظهار کرد: رد پای حمایت، هدایت و رهبری دشمنان همیشه کشور عزیزمان ایران در این حادثه غم‌انگیز که موجب آزرده شدن دل تمام ایرانیان و بشر دوستان شده، مشهود است.

وی آمریکا و هم‌پیمانانش را حامی اصلی تروریسم در دنیا دانست و افزود: متاسفانه هر از گاهی شاهد وقوع حوادث اینچنینی در کشور هستیم در حالی که نگاه مثبت مردم به نظام جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلاب نه‌تنها کمتر نشده، بلکه بیش از پیش نیز افزایش می‌یابد.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه وجود مردم شریف، غیور و شهیدپرور کشورمان را رمز اتحاد، همبستگی و ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان دانست و خاطرنشان کرد: بدون شک دشمنان و عوامل آنها با این‌گونه حوادث تروریستی اتحاد بین اقشار مختلف مردم ولایتمدار را هدف قرار داده‌اند که ناکامی آنها عینی است.

امینی‌زاده تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران حق دارد، فورا به این اقدام بزدلانه، قاطعانه پاسخ دهد، آن هم نه فقط از طریق بازداشت و محاکمه دست اندرکاران داخلی این حادثه بلکه از طریق بازخواست قدرت های منطقه‌ای و بین المللی که پشت پرده این اقدام تروریستی قرار دارند.

اضافه می‌شود، صبح 31 شهریورماه سال جاری، مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز، از سوی چهار عنصر تروریسم مورد حمله قرار گرفت که بر اثر این رخداد ناگوار تعدادی از هموطنانمان شهید و زخمی شدند.


١٠:١٢ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٦٣٢    /    تعداد نمایش : ٨٣٠خروج