صفحه اصلی > اخبار فرهنگی 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس,شهرداری,دفاع مقدس,جانبازان,شهدا,فرزندان شاهد,قطع نخاع,عباس امینی زاده,تکریم,
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت پذیرفت؛

دیدار شهردار بندرعباس با جانبازان قطع نخاعی استان/ تجلیل از فرزندان شهید شاغل در شهرداری بندرعباس

شهردار بندرعباس به مناسبت هفته دفاع مقدس با جانبازان قطع‌نخاعی استان و فرزندان شهید شاغل در مجموعه شهرداری دیدار کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در دیدار با جانبازان قطع نخاعی، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی، اظهار کرد: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها، مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه جانبازان روایت‌گران زنده آرمان‌های شهدا هستند، تصریح کرد: آسایش و راحتی جامعه امروز  مرهون رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران دوران دفاع‌مقدس است.

وی در دیدار دیگری با فرزندان شهید شاغل در مجموعه شهرداری بندرعباس، با بیان اینکه رزمندگان اسلام، با اهدای جان خود موجب امنیت، آسایش، حفاظت و آبادانی ایران اسلامی شده‌اند، خاطرنشان کرد: پاسداشت مقام شهدا و ایثارگران و ارج نهادن به مقام ایشان وظیفه سنگین، و توجه به خانواده شهدا و ایثارگران از اولویت‌های مدیریت شهری است.

 امینی‌زاده با ابراز خرسندی از اینکه تعدای از همکاران مجموعه شهرداری بندرعباس، از وابستگان به شهدا، ایثارگران و جانبازان هستند، افزود: خدمت به خانواده شهدا یک وظیفه همگانی است و بر عهده همه رهروان راه شهداست که ضمن پاسداری از فرهنگ ایثار و شهادت، در رفع مسایل و مشکلات آنها قدم بردارند.

در پایان این دیدارها جانبازان و فرزندان شاهد به بیان دیدگاه‌ها و مشکلات خود پرداختند و پس از آن با اهدای لوح سپاس از این عزیزان تقدیر به عمل آمد.


١٥:٣٤ - چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٦٤٦    /    تعداد نمایش : ٥٥٦خروج