چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس,شهرداری,دفاع مقدس,جانبازان,شهدا,فرزندان شاهد,قطع نخاع,عباس امینی زاده,تکریم,
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت پذیرفت؛

دیدار شهردار بندرعباس با جانبازان قطع نخاعی استان/ تجلیل از فرزندان شهید شاغل در شهرداری بندرعباس

شهردار بندرعباس به مناسبت هفته دفاع مقدس با جانبازان قطع‌نخاعی استان و فرزندان شهید شاغل در مجموعه شهرداری دیدار کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در دیدار با جانبازان قطع نخاعی، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی، اظهار کرد: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها، مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه جانبازان روایت‌گران زنده آرمان‌های شهدا هستند، تصریح کرد: آسایش و راحتی جامعه امروز  مرهون رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران دوران دفاع‌مقدس است.

وی در دیدار دیگری با فرزندان شهید شاغل در مجموعه شهرداری بندرعباس، با بیان اینکه رزمندگان اسلام، با اهدای جان خود موجب امنیت، آسایش، حفاظت و آبادانی ایران اسلامی شده‌اند، خاطرنشان کرد: پاسداشت مقام شهدا و ایثارگران و ارج نهادن به مقام ایشان وظیفه سنگین، و توجه به خانواده شهدا و ایثارگران از اولویت‌های مدیریت شهری است.

 امینی‌زاده با ابراز خرسندی از اینکه تعدای از همکاران مجموعه شهرداری بندرعباس، از وابستگان به شهدا، ایثارگران و جانبازان هستند، افزود: خدمت به خانواده شهدا یک وظیفه همگانی است و بر عهده همه رهروان راه شهداست که ضمن پاسداری از فرهنگ ایثار و شهادت، در رفع مسایل و مشکلات آنها قدم بردارند.

در پایان این دیدارها جانبازان و فرزندان شاهد به بیان دیدگاه‌ها و مشکلات خود پرداختند و پس از آن با اهدای لوح سپاس از این عزیزان تقدیر به عمل آمد.


١٥:٣٤ - چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٦٤٦    /    تعداد نمایش : ٨١٢خروج