چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,شهردار بندرعباس,پینت بال,آتش نشانی,ایستگاه شماره دو,فرجام دانش,
دانش خبر داد:

بهره برداری از زمین پینت بال آتش نشانی شهرداری بندرعباس

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس بیان کرد: همزمان با 7 مهر، روز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، زمین پینت بال آتش‌نشانی در ایستگاه شماره دو این سازمان به بهره برداری رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، آتش پاد دوم فرجام دانش با اعلام این خبر بیان کرد: همزمان با 7 مهر روز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، زمین پینت بال آتش‌نشانی در ایستگاه شماره دو این سازمان به بهره برداری رسید.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه این زمین در ایستگاه شماره دو این سازمان احداث شده است، ادامه داد: در راستای تحقق عملی اقتصاد مقاومتی، برای احداث این زمین و موانعی که باید در این بازی ایجاد شود، با استفاده از وسایل مستهلک سازمان و کمک سازمان مدیریت پسماند، از مواد بازیافتی و قابل استفاده مجدد بهره گرفته شده است.

وی اعتبار هزینه شده احداث این زمین را بالغ بر سه میلیارد و 100 میلیون ريال عنوان کرد و گفت: این هزینه‌ها شامل تهیه و تجهیز کانکس مدیریت، فنس کشی و تور دیواره مجموعه می باشد.

دانش با بیان اینکه این زمین در ابعاد استاندارد جهانی ساخته شده و دارای دو هدف می‌باشد، ادامه داد: اولین هدف از احداث این زمین، پشتیبانی تیم آتش‌نشانی در مسابقات جهانی آتش‌نشانان در سال 2020 دانمارک و دومین هدف آن موضوعات اقتصادی و توجه درآمدزایی این زمین برای سازمان می‌باشد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه این ورزش جسارت را در آتش‌نشان بالا می‌برد و چابکی را زیاد می نماید، خاطر نشان کرد: پینت بال، یکی از رشته‌های اصلی مسابقات جهانی آتش‌نشانان می‌باشد.

رییس سازمان آتش‌‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس افزود: علاقمندان به این رشته ورزشی می‌توانند همه روزه از ساعت 16 به دفتر پینت بال واقع در ایستگاه شماره 2 آتش نشانی که در بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است مراجعه نمایند.

اضافه می‌شود: این ورزش برای افراد بالای 14 سال مناسب می‌باشد و افراد می‌توانند به صورت گروهی در این مکان حضور یابند.

 


١٤:٥٧ - يکشنبه ٨ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٦٦٣    /    تعداد نمایش : ٨٤٧خروج