چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس,نیروی انتظامی,عباس امینی زاده,هفته,امنیت ,آرامش,
شهردار بندرعباس:

نیروی انتظامی، نماد امنیت و آرامش است

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی نماد امنیت و آرامش است، ادامه داد: بخش عمده این امنیت ایجاد شده بر دوش فرزندان برومند ایران اسلامی در مجموعه بزرک نیروی انتظامی است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: بدون شک، پیشرفت، تعالی، توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری، شتاب گیرد.

وی با اشاره به اینکه برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می‌کند، افزود: اجرای قانون تامین امنیت و اجرای عدالت از شاخص‌ترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی است.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی نماد امنیت و آرامش است، ادامه داد: بخش عمده این امنیت ایجاد شده بر دوش فرزندان برومند ایران اسلامی در مجموعه بزرک نیروی انتظامی است.

امینی‌زاده تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان حافظان نظم و امنیت در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی به عهده دارد.

وی گفت: نیروی خدوم و جان برکف انتظامی با تاسی از جانفشانی‌ها و از خود گذشتگی‌های غیورمردان این مرز و بوم در دوران هشت سال دفاع مقدس و با الگوپذیری از خط سرخ شهادت و نهضت عاشورا همواره در دفاع از مظلومان و مقابله بی امان با متجاوزان و مخلان نظم و امنیت از هیچ کوششی فرو گذار نمی‌کنند و همچون شیران روز و پارسایان شب دغدغه امنیت و آرامش مردم را در دل دارند.

امینی‌زاده با بیان اینکه هفته پیش‌رو هفته رشادت‌ها، شهادت‌ها و از خودگذشتگی‌ها است، خاطرنشان کرد: ضمن پاسداشت و ادای احترام به خانواده شهدای سرافراز نیروی انتظامی که در راه آرامش و امنیت جامعه با ازخودگذشتگی جان خود را فدای این مرز و بوم کرده‌اند، هفته نیروی انتظامی را تبریک می‌گوییم.


٠٨:٥٤ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٦٨٢    /    تعداد نمایش : ٨٨٧خروج