چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,سازمان,فرهنگی اجتماعی ورزشی,روز جهانی کودک,محمد مهدی جهانبخش,ساحل غدیر,
جهانبخش خبر داد:

برگزاری مراسم روز جهانی کودک در بندرعباس

مراسم روز جهانی کودک با اجرای برنامه‌های متنوع برای کودکان در ساحل بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با اعلام این خبر افزود: شاید مظلوم‌ترین قشر جامعه کودکان باشند که کمتر به مسائل مربوط به آن‌ها پرداخته‌شده است.

وی با بیان اینکه فعالیت برای کودکان به یک روز خلاصه نمی‌شود و بخش زیادی از فعالیت دستگاه‌های اجرایی باید مختص کودکان باشد، تاکید کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس سابقه برگزاری برنامه‌های متعدد برای گروه‌های سنی مختلف را دارد و باید برنامه‌های هفته کودک امسال را با همکاری دیگر دستگاه‌ها شایسته‌تر از گذشته برگزار کنیم.

جهانبخش با اشاره به اینکه شعار جهانی برای این روز «کودک، صلح، بازی و نشاط» نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای باشکوه برگزار کردن این روز برای کودکان در بندرعباس برنامه‌های مختلفی را با همکاری دیگر دستگاه‌های اجرایی در نظر گرفته است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: مراسم روز جهانی کودک امسال دوشنبه ۱۶ مهرماه ساعت ۱۵ در بوستان غدیر بندرعباس همراه با اجرای برنامه‌های متنوع برای کودکان برگزار می‌شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه هم‌زمان با هفته جهانی کودک مدارس فوتبال و بسکتبال شهرداری بندرعباس نیم‌بها از علاقه‌مندان ثبت‌نام به عمل می‌آورد، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۸ مهرماه در ساعت اداری با مراجعه به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به آدرس بلوار امام خمینی (ره)، میدان امام، ضلع شمالی بوستان شهید دباغیان، خیابان گلچین اقدام به نام‌نویسی کنند.


١٠:١٩ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٦٩٠    /    تعداد نمایش : ١١٠٤



خروج