چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,پدافند غیر عامل,چهارمین,همایش,حمیدرضا حیدری پوری,مدیریت بحران,
برگزاری چهارمین همایش پدافند غیرعامل در بندرعباس

مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس از برگزاری«چهارمین همایش پدافند غیرعامل» در محل شهرداری بندرعباس خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حمیدرضا حیدری‌پوری در جلسه‌ای که با حضور مدیر روابط عمومی و مدیران روابط عمومی شهرداری‌های مناطق سه‌گانه برگزار شد، اظهار کرد: ایجاد فرهنگ و باور عمومی در مورد ضرورت به کارگیری اصول پدافند غیرعامل در خصوص پروژه‌های شهری حائز اهمیت بسیاری است.

وی با اشاره به اینکه پدافند غیرعامل به عنوان ساده‌ترین، کم هزینه‌ترین‌ و صلح‌آمیزترین روش‌ دفاع یک دولت و ملت در مقابل دشمنان محسوب می‌شود، افزود: با توجه به نقش پدافند غیرعامل در کنترل تلفات مادی و جانی و همچنین افزایش آمادگی دفاعی مردم در برابر هر گونه تهدید داخلی و خارجی، باید فرهنگ نحوه کار و اهداف پدافند غیرعامل بیش از بیش در جامعه معرفی شود.

حیدری‌‎پور اضافه کرد: با توجه به فرا رسیدن هفته پدافند غیرعامل و ضرورت تحقق تدابیر مقام معظم رهبری درباره اهمیت و برگزاری برنامه‌های این هفته، برنامه‌های مرتبط با پدافند غیرعامل باید دراولویت کاری ارگان‌ها و ادارات باشد.

حیدری‌پوری با اشاره به آغاز هفته پدافند غیر عامل از هشتم آبان‌ماه، اظهار کرد: برگزاری چهارمین همایش پدافند غیرعامل، برگزاری مسابقات ورزشی مختلف، تقدیر از برترین‌های حوزه‌های پدافند غیر عامل شهر بندرعباس، حضور شهرداری در نمایشگاه دستاوردهای پدافند غیرعامل و غیره جزو برنامه‌های این هفته است.

 


١٣:٥٥ - دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٦٩٣    /    تعداد نمایش : ٧٥٨خروج