چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس,عباس امینی زاده,درامد,معارفه,حقوق,
شهردار بندرعباس مطرح کرد:

کاهش شدید درآمد شهرداری‌ها/ حقوق معوق نداریم

شهردار بندرعباس گفت: با وجود کاهش شدید درآمد شهرداری‌های سراسر کشور، سعی کرده‌ایم ضمن بروز کردن حقوق پرسنل، پروژه‌های کوچک و بزرگ شهری را برای رفاه حال شهروندان اجرا و به بهره‌برداری برسانیم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در آیین معارفه معاون جدید مالی و اقتصادی اظهار کرد: شهرداری بندرعباس از نعمت نیروهای تحصیل کرده و با تجربه خوبی در بخش‌های مختلف برخوردار است که این مسئله باعث آسودگی خاطر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بهره‌گیری از نظر کارکنان و مدیران باتجربه شهرداری بندرعباس باعث رفع بسیاری از مشکلات و جلوگیری از خطاها می‌شود، افزود: معاون کنونی حوزه مالی و اقتصادی شهرداری نیز به لحاظ تجربه دارای سوابق درخشانی بوده و به لحاظ علمی نیز وضعیت قابل توجهی دارد.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: با حضور آقای رستمی به عنوان معاون جدید مالی و اقتصادی باید منتظر انسجام و هماهنگی بیش از پیش در این حوزه باشیم.

امینی‌زاده با اظهار اینکه درآمد شهرداری‌ها در سطح کشور به شدت کاهش یافته است، تصریح کرد: شهرداری بندرعباس در بحث درآمد باید قوی‌تر از قبل حرکت کرده و ضمن مدیریت هزینه‌ها، حداکثر استفاده از توان مالی را داشته باشیم.

این مقام مسئول بیان کرد: با وجود همه محدودیت‌های مالی و اقتصادی در سطح کشور، در شهرداری بندرعباس توانسته‌ایم ضمن بروز کردن پرداخت حقوق پرسنل، پروژه‌های کوچک و بزرگ شهری را پیش برده و به سمت اهداف حرکت کنیم.

وی ادامه داد: در حالی که بسیاری از شهرداری‌های سطح کشور حقوق معوق چندین ماهه را دارند، در بندرعباس تنها دو سازمان وابسته حدود یک ماه بدهکار بوده و مابقی حقوق‌ها بروز پرداخت می‌شود.

شهردار بندرعباس هماهنگی بین‌بخشی، تلاش و پیگیری در ایجاد درآمد بیشتر و دقت در هزینه‌ها را لازمه تداوم این مسیر روشن دانست.

امینی‌زاده با بیان اینکه در صدد باز کردن گره‌های شهر و شهرداری هستیم، تصریح کرد: با وجود اینکه توقعات بسیار زیادی از شهرداری وجود دارد، اما سعی کرده‌ایم در چارچوب قانون و در حد توان برای رضایت بیشتر شهروندان اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی در انتها نیز نسبت به بروز شدن پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و پس از آن، پرداخت حقوق پرسنل تاکید کرد.

اضافه می‌شود، در ادامه این مراسم«محمد رستمی» به عنوان معاون جدید مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس معارفه شد.

پیش از آن نیز«حمیدرضا سلیمی» با حفظ سمت مدیریت مالی، برای مدتی به عنوان سرپرست این معاونت مشغول فعالیت بود که از زحمات وی تقدیر شد.


١٤:٠٥ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٧٠٠    /    تعداد نمایش : ٢٥١٠خروج