چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,میادین,بازارچه,پدافند غیر عامل,حسین آباد,علی عامری سیاهویی,واگذاری,غرفه,ساماندهی مشاغل شهری,تره بار,
بزودی؛ بازارچه چند منظوره حسین آباد راه‌اندازی می‌شود

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس از راه‌اندازی بازارچه چندمنظوره حسین آباد خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، علی عامری سیاهوی با اعلام این خبر افزود: این بازارچه چند منظوره جهت عرضه میوه و تره بار و سایر محصولات مورد نیاز شهروندان در قسمت غرب شهر بندرعباس قرار گرفته است.

وی یکی از مزایای راه اندازی این بازارچه‌ها را دستیابی به اهداف و اجرای رسالت‌های سازمان دانست و افزود: کاهش سفرهای درون شهری و به دنبال آن کاهش ترافیک و آلودگی هوا، ایجاد مکان مناسب جهت توزیع کالاهای یارانه‌ای و دیگر کالاهای ستاد تنظیم بازار، از جمله اهداف راه‌اندازی این بازرچه است.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه نظارت مناسب و مستمر بر نحوه‌ی چگونگی توزیع کالا و خدمات در این بازارچه صورت می‌پذیرد، تصریح کرد: عرضه کالا در این بازارچه نسبت به بازار، با تخفیف10 الی 15 درصد صورت می‌گیرد.

عامری سیاهویی با اشاره به اینکه این بازارچه دارای 34 باب مغازه با مساحت متفاوت (21،24،25،30، 33 متر مربع) است، خاطرنشان کرد: تمامی غرف این بازارچه دارای انشعاب آب و برق مجزا بوده و علاوه بر آن، بازارچه حسین‌آباد دارای نمازخانه، دفتر مدیریت، نگهبانی و سرویس بهداشتی است.

وی با بیان اینکه سه درب ورود و خروج و محوطه‌ی پارکینگ مناسب در ضلع شرقی برای این بازارچه در نظر گرفته شده است، ادامه داد: در این بازارچه چند منظوره عرضه میوه و تره‌بار، مرغ گرم،آبزیان دریایی، خوارو بار، مواد پروتئینی، محصولات ارگانیک، خشکبار، اغذیه فروشی، آب‌میوه و بستنی، خرازی، الکتریکی، پلاستیک فروشی، تعمیر لوازم خانگی و... پیش بینی شده است.

این مقام مسئول نحوه واگذاری غرفه‌های این بازارچه را از طریق برگزاری فراخوان مزایده و همچنین انعقاد قرارداد یکساله با واجدین شرایط بیان کرد و گفت: این بازارچه در بلوار پاسداران جنب مجتمع ورزشی هفت تیر واقع شده است.


١٥:٣٦ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٧٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٧٣خروج