چاپ        ارسال به دوست

«پنجشنبه‌های هنر و صنایع‌دستی بندرعباس» برگزار می‌شود

مدیر مرکز خلاقیت و فنآوری های نوین شهرداری از برگزاری «پنجشنبه‌های هنر و صنایع‌دستی بندرعباس» خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، احمد پایدار در این ارتباط اظهار کرد: این اقدام در راستای دستیابی به اهداف پیوستن بندرعباس به شبکه جهانی شهرهای خلاق یونسکو صورت می‌گیرد.

وی افزود: گسترش آشنایی با صنایع‌دستی، رونق‌بخشی به مشاغل خانگی و آشنایی با آیین‌های سنتی بندرعباس، از دیگر اهداف راه‌اندازی این حرکت فرهنگی است.

مدیر مرکز خلاقیت و فنآوری های نوین شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: پنجشنبه‌های هنر و صنایع‌دستی بندرعباس، با مشارکت شهرداری، سازمانهای مردم نهاد، هنرمندان و فعالین حوزه صنایع‌دستی برگزار می‌شود.

پایدار گفت: این اقدام هنری و فرهنگی در بلوار ساحلی و محدوده پشت فرمانداری شهرستان بندرعباس برگزار می‌شود و در آن، سازندگان صنایع‌دستی و هنرمندان بندرعباس تولیدات خود را ارائه می‌کنند.

وی با قدردانی از همکاری نزدیک منطقه دو شهرداری، از شهروندان خواست با مشارکت فعال و پویای خود، زمینه گسترش فرهنگ شهروندی، کسب و کارهای نوپا و رونق اقتصادی خانواده‌ها را فراهم کنند.

مدیر مرکز خلاقیت و فنآوری های نوین شهرداری بندرعباس با اشاره به آغاز به کار این حرکت از 9 خردادماه جاری، ادامه داد: این مرکز پذیرای طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه شهروندان برای ساختن شهری با نشاط و رو به توسعه است.


١٣:٤٤ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٥٧٧    /    تعداد نمایش : ١٥٨٢خروج