چاپ        ارسال به دوست

دکتر همتی در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های عمران شهری بندرعباس:

شهر بندرعباس در مسیر تحول و توسعه همه جانبه قرار دارد

استاندار هرمزگان گفت: شهر بندرعباس به سرعت در مسیر تحول و توسعه همه جانبه قرار دارد و در بخش‌های مختلف پروژه های متعددی در این شهر در حال اجرا و بهره‌برداری است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، دکتر فریدون همتی در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های عمران شهری بندرعباس، عنوان کرد: شهر بندرعباس به سرعت در مسیر تحول و توسعه همه جانبه قرار دارد و در بخش‌های مختلف پروژه های متعددی در این شهر در حال اجرا و بهره‌برداری است.

وی ادامه داد: باید به بندرعباس به عنوان مهمترین شهر بندری کشور و مرکز استان هرمزگان توجه ویژه داشته باشیم.

استاندار هرمزگان افزود: در مجموعه مدیریتی استان هرمزگان، هماهنگی بسیار خوب و در سطح حداکثری برای توسعه و پیشرفته استان وجود دارد و همه به دنبال توسعه و پیشرفت استان در همه ابعاد هستند.

همتی بیان داشت: کار بزرگی برای نوسازی بافت فرسوده در شهر بندرعباس آغاز شده و در آینده نزدیک باید شاهد تحول در این بافت و همچنین فضای سبز شهر بندرعباس باشیم.

وی به توسعه سواحل شهر بندرعباس اشاره کرد و اظهار داشت: احداث بلوار ساحلی شرق شهر بندرعباس، یکی از مهم‌ترین پروژه‌های این شهر محسوب می شود که زیباترین و پرجاذبه ترین بلوار ساحلی در کشور خواهد بود و کارهای ویژه ای در حوزه گردشگری و تفریحی در آن انجام می‌شود.

 


١٢:٠٣ - جمعه ٨ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٨٢    /    تعداد نمایش : ٨٣٥خروج