چاپ        ارسال به دوست

مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری بندرعباس:

پرداخت حقوق کارگران تنظیف بر اساس آنالیز جدید/ حقوق کارگران بیش از 40 درصد افزایش یافت

مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری معاونت خدمات‌شهری شهرداری بندرعباس گفت: آخرین حقوق دریافتی کارگران تنظیف بر اساس آنالیز 98 بوده و کارگران با توجه به شرایط فردی مبلغی بین دو تا سه میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، احمد ملایی‌نسب در ارتباط با پرداخت حقوق کارگران بخش تنظیف اظهار کرد: آخرین حقوق دریافتی کلیه کارگران بخش تنظیف مناطق سه‌گانه بر اساس آنالیز حقوق سال 98 بوده است.

وی افزود: تا پیش از این نیز کارگران این بخش حقوق خود را به صورت علی‌الحساب دریافت کرده‌اند و مابه‌التفاوت حقوق این ماه‌ها، بزودی پرداخت می‌شود.

مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به فعالیت کارگران بخش تنظیف در قالب نیروهای شرکتی و پرداخت حقوق آنها از طریق شرکت‌های پیمانکاری مذکور، ممکن است در موردی خاص پرداختی برخی افراد با انتقاد همراه باشد که در این ارتباط نیز، شماره تلفن‌ 137 و شماره پیامکی و فضای مجازی 09051644522 مدیریت بازرسی شهرداری بندرعباس پیگیری‌کننده حق و حقوق کارگران است.

وی بیان کرد: چنانچه هرکدام از شرکت‌های تامین نیروی کارگری کوتاهی در پرداخت داشته باشند، با پیگیری از سوی کارگران نسبت به برخورد جدی اقدام می‌شود.


١٦:٤٢ - چهارشنبه ٣ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٨٠٧٢    /    تعداد نمایش : ١٣٧١خروج