صفحه اصلی > اخبار اجتماعی 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس,شهرداری,عباس امینی‌زاده,شورای اداری ,منطقه دو,
شهردار بندرعباس:

عزم و اراده مهمترین نیاز برای تغییرات است/ ایجاد شهرداری نواحی ساحلی در بندرعباس

شهردار بندرعباس با بیان اینکه حرکت مولود تغییر است، خاطرنشان کرد: عزم و اراده، مهمترین نیاز برای توسعه و پیشرفت است و تا زمانی که خودمان نپذیریم باید به نقطه موفقیت بعدی دست یابیم، هیچ چیز تغییر نمی‌کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در جلسه شورای اداری شهرداری منطقه دو اظهار کرد: کار گروهی، نیازمند وجود باور هم‌گروهی بودن میان همه اعضا است.

وی با اشاره به اینکه انسجام درونی و همدلی، باعث اثربخشی هرچه بیشتر کارها می‌شود، افزود: ما بر این باور هستیم که مشکلات بخش‌های مختلف در شهرداری بندرعباس، همه به یکدیگر مربوط است و در راستای حل آن تلاش می‌کنیم.

شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه برنامه منسجم و کارآمدی، باعث حل مشکلات می‌شود، گفت: استفاده از علم، تجربه و دانش حاصل از انجام کارهای مشابه، یکی از الزات در افزایش بهره‌وری است.

امینی‌زاده با بیان اینکه حرکت مولود تغییر است، خاطرنشان کرد: عزم و اراده، مهمترین نیاز برای توسعه و پیشرفت است و تا زمانی که خودمان نپذیریم باید به نقطه موفقیت بعدی دست یابیم، هیچ چیز تغییر نمی‌کند.

* شهرداری در چهار سال گذشته 11 هزار میلیارد ريال درآمد داشته است

این مقام مسئول با اشاره به اینکه برخی افراد گلایه‌هایی از کم‌کاری شهرداری بندرعباس دارند، ادامه داد: عملکرد مالی شهرداری در چهار سال گذشته و مقایسه آن با چهار سال قبل آن، بیانگر حقایقی است که نشان می‌دهد شهرداری بندرعباس در این دوره مدیریتی با پویایی بیشتری به امورات پرداخته است.

شهردار بندرعباس تصریح کرد: چهار ساله قبل از دوره مدیریتی کنونی، مجموع درآمدهای شهرداری حدود 375 میلیارد تومان بوده و در چهار ساله گذشته این رقم بالغ بر یک هزار و 100 میلیارد تومان درآمد ثبت شده بوده است.

وی بیان کرد: این رقم حاصل تلاش، فعالیت و عملکرد همه مدیران و کارکنان مجموعه شهرداری بندرعباس است که نشان‌دهنده قدرت شهرداری در اوج مشکلات مالی و اقتصادی حاکم بر کشور است.

امینی‌زاده با تاکید بر اینکه نیروی انسانی کارآمد اصلی‌ترین عنصر برای موفقیت یک مجموعه است، تاکید کرد: مسئله بدهی شهرداری‌ها در تمام کشور یک مسئله عمومی است، اما بهره‌گیری از کدهای درآمدی مشخص و کسب درآمد پایدار می‌تواند اتکا به پروانه ساختمانی را کاهش دهد.

این مقام مسئول با اظهار اینکه با توجه به دیدگاه‌های مختلف همواره در ادامه تمام کارها، انتقادهایی مطرح می‌شود، گفت: مشتری‌مداری و تکریم ارباب رجوع برای کسب درآمد بیشتر یکی دیگر از موضوعاتی است که باید در شهرداری‌های مناطق مورد توجه باشد.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه انتظار داریم پروژه‌های شاخص در هر منطقه تعریف و پیگیری شود، تاکید کرد: با اصلاح چارت شهرداری بندرعباس و رویکرد ناحیه‌محور، سعی داریم خدمات را با نگاهی جدید دنبال کنیم.

وی از ایجاد شهرداری نواحی ساحلی در شهرداری بندرعباس خبر داد و گفت: با این اقدام توجه بیشتری به وجود دریا خواهیم داشت و نیروهای متخصص و مورد نیاز شهرداری نواحی ساحلی در هر کدام از این نواحی مشغول خدمت می‌شوند.

 


١٦:٠٨ - دوشنبه ٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٠٠    /    تعداد نمایش : ٦٥٧خروج