صفحه اصلی > اخبار اجتماعی 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

ایمنی,عبور,مرور,شهر,کشور,خون,شهیدان,شهردار,بندرعباس,عباس,امینی,زاده,همیار,پلیس,
افزایش ایمنی عبور و ومرور شهر/ تمامی موفقیت‌های کشور ثمره خون شهیدان است

شهردار بندرعباس گفت: همه باید با یادگیری و اجرای قوانین، آنها را به سایرین آموزش دهیم تا شهری ایمن در زمینه حمل و نقل عمومی داشته یاشیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عباس امینی زاده در این ارتباط با تقدیر از تلاش و فعالیت‌های مجموعه پلیس راهور، گفت: اجرای طرح‌های مختلف ترافیکی، فرهنگی و آموزشی با مشارکت شهرداری بندرعباس و نظارت و کارشناسی پلیس راهور در حال انجام است که افزایش ایمنی عبور و ومرور شهر، یکی از آثار مثبت آن است.

شهردار بندرعباس در ادامه گفت: همه باید در ابتدا با یادگیری، سپس با اجرای این قوانین، آنها را به سایرین آموزش دهیم تا شهری ایمن در زمینه حمل و نقل عمومی داشته یاشیم.

وی با تاکید بر اینکه ما هر چه داریم از زحمات و تلاش های معلمان است، تصریح کرد: این عزیزان، با شور و نشاطی که دارند، در راستای اعتلای جامعه به پرورش دانش آموزان می‌پردازند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه دین مبین اسلام، جایگاه و ارزش والایی برای شهیدان قائل شده است و در کلام الهی، پیامبر خاتم(ص) و ائمه اطهار (ع) بر مقام شهید تاکید ویژه‌ای شده است، ادامه داد: مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس و تمامی موفقیت‌های کشور را ثمره خون شهیدان سرفراز دانسته و می‌دانند.

امینی‌زاده با بیان کلام مقام معظم رهبری که فرموده اند « تکریم شهیدان به آن است که این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستکبر سرخم نکنند. یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد » ، گفت: روز 22 اسفند که به نام روز بزرگداشت شهدا نامگذاری شده را گرامی می‌داریم و امیدواریم که رضایت شهدای معظم و دعای خیر خانواده معزز آنان و همرزمان ایثارگرشان توشه آخرت همه ما باشد.

اضافه می‌شود که با حضور مدیران شهرداری، اعضای شواری اسلامی شهر، رییس پلیس راهور استان هرمزگان و دانش آموزان، اولین همایش همیاران پلیس، با محوریت فرهنگ سازی ترافیک در مدارس، در ناحیه یک منطقه یک شهرداری بندرعباس برگزار شد.

 


١٥:١٨ - سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٥٠٦٤    /    تعداد نمایش : ٥٢٧خروج