چاپ        ارسال به دوست

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس:

مردم حقایق و تلاش‌ها را بهتر می‌بینند/ از مردم و کارگران شهرداری عذرخواهی می‌کنم

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس با اشاره به برخی واکنش‌های اجتماعی نسبت به یکی از کلیپ‌های منتشر شده در ارتباطات با عملکرد و اقدامات روزهای بارانی، گفت: مردم حقایق و تلاش‌ها را بهتر می‌بینند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حامد رضوانی در این ارتباط اظهار کرد: طی روزهای اخیر که باران رحمت الهی در شهر به وقوع پیوست، فارغ از نگاه به دلایل آبگرفتگی، شاهد این مسئله در برخی از معابر شهر بودیم.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس با بیان اینکه هدف از ساخت این کلیپ نمایش بخشی از سختی کار در مجموعه شهرداری و بدون سناریوی قبلی بوده است، افزود: طی سال‌های گذشته و در دوران مدیریت شهردار کنونی، شهردار بندرعباس مستقیما به مدیریت رفع نقاط  آبگیر ورود کرده و نتایج حاصل از این حضور کاملا ملموس است.

رضوانی خاطرنشان کرد: در بارندگی اخیر نیز شهردار بندرعباس با وجود فعالیت سایر تیم‌های مدیریتی و کارگری در سطح شهر حضور یافته و بر اساس گزارش‌های دریافتی، اقدام به مدیریت رفع آبگرفتگی این بخش‌ها کرده و آنچه در کلیپ منتشر یافته مشاهده می‌شود، چیزی جز گواه این مسئله نیست.

وی با اظهار اینکه ایراد وارده به تصاویر انتخابی و تدوین کلیپ مربوط به حضور مستقیم شهردار در بارندگی اخیر مشهود و پذیرفته است، گفت: چنانچه بخشی از تصاویر این کلیپ مسئله‌ای جز حقیقت را القاء کرده، از حضور مردم و کارگران خدوم مجموعه شهرداری بندرعباس عذرخواهی می‌کنم.

این مقام مسئول ادامه داد: در کلیپ مورد نظر، استفاده از لوازم و ابزار انفرادی از سوی گروه‌های دیگر کارگری مشهود بوده و تنها یکی از گروه‌ها که قرار بوده در عمق بیش از یک متر آب، اقدام به رفع گرفتگی کانال کنند، با توجه به سختی استفاده از برخی تجهیزات مانند چکمه در این شرایط، به ناچار و برای سهولت در انجام این امر از چکمه استفاده نکرده‌اند.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس گفت: شهروندان فهیم شهر بندرعباس به عینه شاهد خدمات و تلاش‌های بی‌وقفه بخش‌های مختلف شهرداری بندرعباس و خصوصا شخص شهردار هستند.


١١:٥٢ - شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٧٢٠٠    /    تعداد نمایش : ٩٩٣خروج