چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس: غدیر تنها یک واقعه تاریخی و نام یک سرزمین نیست/ امروز غدیر فرصتی برای تجدید میثاق با ولایت است

شهردار بندرعباس گفت: واقعه غدير در ذيحجه سال دهم هجري، فقط يك واقعه تاريخي و تنها نام يك سرزمين نيست، بلکه يك تفكر است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت عید غدیر اظهار کرد: عید غدیرخم ، بهار ولایت و زادروز پیمان نبوت و امامت است.
وی با اشاره به اینکه واقعه غدیرخم عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عمیق عدالت خواهی سعادت بشری را به عینیت رساند و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید، افزود: واقعه غدير در ذيحجه سال دهم هجري، فقط يك واقعه تاريخي و تنها نام يك سرزمين نيست، بلکه يك تفكر است.
شهردار بندرعباس با بیان اینکه غدير، سرچشمه هميشه جوشان ولايت است، بیان کرد: زنده نگه داشتن شعائر الهي رسالتي است كه مرزبانان عقيده و ايمان از جمله رسول اكرم (ص) همواره بر آن تاكيد داشته و به واقع عيد غدير، عيد كمال و سعادت دين و اتمام نعمت در تداوم خط رسالت و امامت است.
امینی‌زاده با تاکید بر اینکه غدیر روز اکمال دین، اتمام نعمت و موجب خشنودى خداست، خاطرنشان کرد: امروز غدیر فرصت و بهانه ای برای تجدید میثاق با ولایت است.
این مقام مسئول گفت: ما به عنوان سربازان انقلاب باید پیمان خویش با مسیر و جریان ولایت را تجدید نموده و امروز که پرچم ولایت فقیه به عنوان استمرار این حرکت الهی در دستان با کفایت مرجع عالیقدر و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای است، تجدید بیعت خود را در اطاعت از رهنمودهای و فرمایشات معظم له اعلام داشته و پیمان می بندیم که با عزمی راسخ تر از پیش در راه تحقق آرمانهای والای این نظام مقدس گام برداریم.

 


٠٧:٣٦ - شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٤٨٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٦



خروج