چاپ        ارسال به دوست

سلیمی خبر داد:

بندرعباس صاحب مجموعه تخصصی تنیس خاکی می‌شود/ ضرورت توجه به ورزش‌های کمتر توسعه یافته

شهردار منطقه دو بندرعباس از احداث یک زمین کامل تنیس توسط این شهرداری خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، مجتبی سلیمی در این ارتباط اظهار کرد:حمایت از ورزش و ورزشکاران و کمک به زیرساخت‌های از حوزه پر اهمیت یکی از سیاست‌های مستمر شهرداری بندرعباس طی سالهای اخیر بوده است.
وی با اشاره به اینکه دیدگاه خوبی در مدیران شهرداری بندرعباس در رابطه با ورزش وجود دارد، افزود: در حوزه سخت‌افزاری و رونق‌بخشی به رشته‌های ورزشی مختلف، اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است.
شهردار منطقه دو بندرعباس در ادامه نیز ضمن اشاره به احداث یک زمین تنیس با مساحتی بالغ بر ۳۰۰۰ متر مربع، گفت: نگاه ما کمک با زیرساخت‌های رشته‌هایی است که شاید در گذشته کمتر به آن توجه شده و قصد داریم با بهره‌برداری این پروژه بخشی از نیازهای ورزش تنیس در استان را رفع کنیم.
سلیمی در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: با بهره‌‌برداری از این پروژه همچنین سرانه ورزشی استان نیز افزایش می‌یابد.
وی در ادامه اعتبار پروژه زمین تنیس را بالغ بر شش میلیارد ریال اعلام و عنوان کرد: زمین خاکی با زهکشی مناسب و استاندارد، دیوار تمرین، فضای اختصاصی تمرین سرویس، سالن فیتنس و بدنسازی ویژه تنیس، سکوی تماشاگران، اتاق نگهبانی، انبار، سرویس بهداشتی، نورپردازی استاندارد و غیره جزوی از بخش‌های در نظر گرفته شده در این پروژه است.
این مقام مسئول با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه مذکور از خردادماه ۹۷ در محدوده زیباشهر آغاز شده است، تصریح کرد: امیدواریم طی هفته های آینده شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

 


١١:٠٧ - شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٥٣٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٨خروج