چاپ        ارسال به دوست

معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس:

جامعه پزشکی مورد توجه شهرداری قرار دارد/ قدردان تلاش‌های ایثارگرانه جامعه پزشکان هستیم

معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس با بیان به اینکه قدردان تلاش‌های ایثارگرانه جامعه پزشکان هستیم، گفت: دریافت عوارض کسب و پیشه از مراکز درمانی بخش خصوصی پس از توافق با سازمان نظام پزشکی استان انجام می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، محمد رستمی در این ارتباط اظهار کرد: شهرداری بندرعباس به عنوان یک نهاد عمومی به صورت درآمد هزینه مدیریت می‌شود.
وی با اشاره به اینکه بخشی از منابع مورد نیاز شهرداری‌ها از عوارض‌های کسب و پیشه تامین می‌شود، افزود: دریافت عوارض کسب و پیشه از مراکز درمانی بخش خصوصی پس از توافق با سازمان نظام پزشکی استان انجام می‌شود.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: خدمات درمانی یکی از موارد مهم برای کیفیت زندگی است و شهرداری بندرعباس نیز نگاه مثبتی به این حوزه دارد.
رستمی تصریح کرد: برابر قانون، دریافت عوارضات کسب و پیشه از مراکز درمانی خصوصی وظیفه شهرداری بندرعباس است که در همین راستا برای کمک به این بخش حساس و تاثیرگذار جامعه، بزودی توافق لازم با نمایندگان این قشر انجام می‌شود.
این مقام مسئول ضمن قدردانی از زحمات بی‌دریغ کادر درمان و پزشکی در ارایه خدمات شایسته به شهروندان بندرعباسی طی دوران مواجهه با بیماری ویروسی کرونا، گفت: جامعه پزشکی مورد توجه شهرداری قرار دارد و در زمینه دریافت عوارض همراهی و مساعدت لازم با این بخش صورت می‌گیرد.


١٩:٢٣ - يکشنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٥٥٠    /    تعداد نمایش : ١٦٨٦خروج