چاپ        ارسال به دوست

جهانبخش مطرح کرد:

افزایش توجه به آمار و برنامه‌ریزی در شهرداری بندرعباس

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به اینکه آمار پایه و اساس برنامه‌ریزی‌ها محسوب می‌شود، توجه به این بخش اساسی در مجموعه شهرداری بندرعباس طی سال‌های اخیر افزایش یافته است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش با گرامیداشت یکم آبان‌ماه، روز آمار و برنامه‌ریزی اظهار کرد: آمار و برنامه‌ریزی اساس تمامی اقدامات در زندگی انسان است و این مسئله در دستگاه‌های اجرایی اهمیت بیشتری دارد.
وی افزود: پس از همراهی و نگاه شهروندان به محیط پیرامونی، وضعیت شهرها محصول تصمیمات و برخورد دستگاه‌های اداری با بخش‌های مختلف است که همین امر اهمیت آمار و برنامه‌ریزی را دوچندان می‌کند.
جهانبخش با بیان اینکه شهرداری‌ها وظایف متعددی در اداره شهر دارند و بر همین اساس نیازمند برنامه‌ریزی مدون هستند، گفت: تدوین چشم‌انداز 20 ساله شهرداری بندرعباس با برش‌های پنج ساله یکی از اقداماتی است که در زمینه برنامه‌ریزی هرچه بهتر صورت گرفته و اکنون در سال نخست از برش پنج ساله اول هستیم.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: با توجه به اینکه آمار پایه و اساس برنامه‌ریزی‌ها محسوب می‌شود، توجه به این بخش اساسی در مجموعه شهرداری بندرعباس طی سال‌های اخیر افزایش یافته است.
وی در انتها نیز با تبریک این روز به تمامی کارکنان و مدیران این بخش در شهرداری بندرعباس، عنوان کرد: تدوین آمارنامه سال‌های ٩۶ و ٩٧ شهرداری بندرعباس جزو اقدامات اخیر مدیریت برنامه‌ریزی، آمار و بودجه بوده است.

 


١٢:٢٨ - شنبه ٣ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٨٩٧    /    تعداد نمایش : ٨٣خروج