چاپ        ارسال به دوست

سه مدیر شهرداری بندرعباس معارفه شدند

جلسه تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید«هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری»،«مدیریت بحران و پدافند غیر عامل» و«مدیریت ساماندهی امور ساحل در دفتر معاون خدمات شهری» برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس در این جلسه ضمن اشاره به بهره‌گیری و بکارگیری نیروهای جوان و با تجربه در حوزه‌های مختلف خدمات شهری، اظهار کرد: مدیران بخش‌های مختلف خدماتی شهرداری بیشترین ارتباط را نسبت به سایر بخش‌ها با شهروندان دارند.

وی با تاکید بر توجه بیش از پیش به مسائل بهداشت، محیط زیست شهری و فضای سبز، افزود: عملکرد شهرداری در این حوزه به صورت مستمر و روزانه برای مردم ملموس و قابل مشاهده است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس ادامه داد: موضوع مورد تاکید دیگری که همواره مدنظر قرار دارد، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل است که غفلت از آن خطرات جبران‌ناپذیری را بر پیکره شهر به وجود می‌آورد.

موحدی‌نژاد از ساحل به عنوان محلی برای جذب گردشگر و جذابیت لازم برای تفریح شهروندان یاد کرد.

در ادامه در این جلسه، ضمن تقدیر از مدیر سابق هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری، حمیدرضا حیدری‌پوری با حکمی از سوی شهردار بندرعباس به عنوان مدیر جدید این حوزه معرفی شد.

همچنین مظفر آرمیده و حبیب‌اله دانشی نیز طی احکامی از سوی شهردار بندرعباس به ترتیب، به عنوان مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و مديريت ساماندهی امور ساحل معرفی شدند.


١٣:٠٥ - چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٨٣٦٨    /    تعداد نمایش : ١٧٤٥خروج