چاپ        ارسال به دوست

ديدار نوروزي شهردار بندرعباس با نماينده ولي فقيه و امام جمعه بندرعباس

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شهرداري بندرعباس مهدي نوباني در هفتمين روز از بهار به همراه جمعي از مديران و مسؤلين شهرداري با حجت السلام دكتر محمد عبادي زاده امام جمعه بندرعباس و نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان ديدار و گفتگو كردند.
شهردار بندرعباس در اين ديدار ضمن ارائه گزارشي كامل و جامع از عملكرد شهرداري بندرعباس در سال ١٤٠١ به تشريح فعاليت هاي حوزه هاي مختلف شهرداري پرداخت و پيرامون مسايل گوناگون شهر و چالشهاي در پيش رو با امام جمعه بندرعباس گفتگو نمودند.
نوباني روند اجرائي برنامه هاي سال ١٤٠١ شهرداري را مثبت عنوان كرد و گفت اولويت ما در سالي كه گذشت زيبا سازي و توجه به زيبايي و سيما و منظر شهري بوده كه اين حركت همچنان ادامه خواهد داشت و شهر بايد در حوزه زيبايي به يك استاندارد ايدال شهر بندري برسد.
شهردار پيرامون افزايش بودجه شهرداري و همكاري شوراي شهر خاطر نشان كرد كه رشد بودجه با توجه به بررسي ها و همكاري هاي شورا براي سال ١٤٠٢ مثبت بوده و انشالله پروژه هاي در دست اقدام تا پايان سال و در طول سال به بهره برداري خواهد رسيد.
نوباني افزود نزديك به ٤٠هزار چادر در پاركها و بوستانهاي شهر نصب شده و تقريبا ٥٠٠ هزار نفر با آمار و ارقام نصب چادر در بوستانها مهمان ما هستند البته در اين آمار و ارقام هتل ها مهمان پذير ها و مسافرخانه ها و ساير نقاط شهر كه محل اسكان نبوده و هم وطنان چادر نصب كرده اند لحاظ نشده.
نماينده ولي فقيه با تقدير و تشكر از مجموعه شهرداري اظهار داشت رضايتمندي نسبي از عملكرد مجموعه شهرداري هست و براي رسيدن به يك وضعيت ايدال بايد تمامي جوانب توسعه شهر را مد نظر قرار دهيم و همه مناطق شهر را به طور يكسان ببينيم.
حجت السلام عبادي زاده بر لزوم توجه و رسيدگي به وضعيت دستفروشان در سطح شهر تاكيد كرد و گفت توجه به اين قشر از كاسبان بايد به گونه اي باشد كه سفره آنها و كسب و كار آنها آسيب نبيند و از طرفي سيما و منظر شهر هم بدون نظم و انضباط نباشد.
امام جمعه بندرعباس خاطر نشان كرد براي توسعه شهري با وسعت و موقعيت بندرعباس نيازمند انجام و اقدام پروژه هاي بزرگ هستيم و بايد در برنامه توسعه شهر به دنبال تعريف پروژه هاي بزرگ براي شهر باشيم آنوقت هست كه شهر به لحاظ عمراني و زيرساختي تكاني خواهد خورد و مردم تغيرات را بيشتر حس ميكنند.
در پايان اين جلسه شهردار بندرعباس از همراهي همكاري و راهنمايي هاي ارزنده دكتر عبادي زاده با تقديم لوح تقدير و تشكر نمود.


 


١٥:٠٢ - سه شنبه ٨ فروردين ١٤٠٢    /    شماره : ١٥٥٥٦    /    تعداد نمایش : ٧٦٣خروج