پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩
ساعت
تصاویر شهری

اوقات شرعی
پیوندها

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
انتقادات و پیشنهادات
ارتباط با ما
اخبار > بهسازی آسفالت در معابر پر تردد محدوده خدماتی شهرداری منطقه سه


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار منطقه سه بندرعباس خبر داد :

بهسازی آسفالت در معابر پر تردد محدوده خدماتی شهرداری منطقه سه

عملیات لکه گیری و آسفالت معابر سطح محدوده شهرداری منطقه سه بندرعباس از جمله اقداماتی است که همواره در دستور کار قرار گرفته و روزانه فعالیت ها صورت می گیرد

به گزارش روابط عمومی، مهدی رنجبری شهردار منطقه سه گفت: در راستای بهسازی و ارتقای کیفیت معابر سطح شهر ، همواره لکه گیری ها و آسفالت انجام می شود و هم اینک نیز در دست اقدام قرار دارد.
مهدی رنجبری ادامه داد : تمامی ظرفیت های موجود شهرداری منطقه سه در این زمینه را بکار گرفته و ایجاد کیفیت مطلوب آسفالت معابر از جمله اولویت های اصلی همکاران می باشد.
 وی افزود : ساماندهی و بهسازی معابر شهری ، عملکردی است که شهروندان توجه ویژه ای به آن داشته و از مطالبات به حق مردم بوده که به منظور تسهیل در تردد وسایل نقلیه و کاهش تصادفات ، رفاه و آسایش خود را درخواست می کنند.
رنجبری، با بیان اینکه متأسفانه شهرداری همیشه مورد نقد قرار می گیرد،خاطر نشان کرد : یکی از عمده نقایص شهری در بحث آسفالت،عبور تأسیسات شهری شرکت های آب ، برق ، گاز و مخابرات از زیر خاک است و این نقیصه موجب شده هیچ آسفالت تازه ای بیش از سه یا چهار ماه ماندگار نباشد واز سوی دیگر ، نبود برخی هماهنگی ها میان این شرکت ها با شهرداری در حفاری خیابان ها و معابر، زمان ترمیم آن را افزایش می دهد و همچنین مشکلی بر دیگر مشکلات آسفالت خیابان ها می افزاید.
شهردار منطقه سه در پایان افزود : از ابتدای سال ۹۹ تا هم اکنون لکه گیری و آسفالت بخشی از بلوار سید جمال الدین اسدآبادی ، بلوار شهداء ، بلوار کشاورز واقع در کوی ملت ، بلوار ملت ، کوچه عمار ۵ ، بلوار یاسر ، گلستان یکم ، بلوار پاسداران رو به روی درب منازل سازمانی نیروی دریایی انجام شده و همچنان لکه گیری ها و آسفالت سطح محدوده و به خصوص در محلات ادامه دارد.


١٢:٢٩ - يکشنبه ٢٥ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٢٢٦    /    تعداد نمایش : ٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  117606   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 149   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:1