پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
ساعت
تصاویر شهری

اوقات شرعی
پیوندها

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
انتقادات و پیشنهادات
ارتباط با ما
اخبار > برگزاری جلسه در دفتر تسهیلگری محلات حاشیه ای (کوی ملت)


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه در دفتر تسهیلگری محلات حاشیه ای (کوی ملت)

با حضور احمد عامری سیاهوئی عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس و مهدی رنجبری شهردار منطقه سه ، جلسه ای در دفتر تسهیلگری محلات حاشیه ای واقع در کوی ملت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه بندرعباس ، مهدی رنجبری شهردار منطقه سه در خصوص همکاری با دفتر تسهیلگری گفت : دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی به منظور ارتقای کمی و کیفی سطح زندگی مردم ، تغییر چهره فرهنگی و اجتماعی مناطق حاشیه‌ای و نوسازی بافت های فرسوده با مشارکت و نظارت مردم به صورت فعال و مستمر موفقیت بیشتری خواهد داشت.
رنجبری با توجه به اهمیت این دفاتر در محلات،بیان کرد : ظرفیت‌های محله و توانمندی های ساکنان آن ، همچنین نقاط ضعف و اشکالات موجود در محله‌ها را شناسایی و با کمک نهادهای مردمی تشکیل شده در محلات به جهت حمایت از ساکنان آنجا گام برمی‌دارند.
وی دفاتر تسهیلگری را بازوی بسیار قوی برای شهرداری و پل ارتباطی بین مسئولین دانست و افزود : مشکلات در همه مناطق شهری وجود دارد اما مناطق کمتر توسعه یافته نیاز بیشتری به کارهای فرهنگی و آموزشی دارند و این مسائل را باید با پیوست فرهنگی بر طرف نمود.
شهردار منطقه سه ادامه داد : ایجاد دفاتر تسهیلگری بستر را برای رونق و پیشرفت مناطق کمتر توسعه یافته فراهم می‌کند و با وجود نیروهای محلی در این دفاتر با همفکری و اولویت بندی موضوعات در کنار شهرداری برای رفع مشکلات اقدام مؤثری صورت می گیرد.
در پایان به درخواست نماینده مردمی محله تپه نصر مواردی شامل : بتن ریزی کانکس پلیس ، روشنایی و نرده کشی زمین ورزشی تپه نصر ، جمع آوری نخاله و زباله های بایر ، جانمایی مکان جهت احداث مدرسه را عنوان نمود و شهردار منطقه سه با برنامه ریزی و  توجه به اولویت بندی در خواست ها قول مساعدت جهت رفع موانع داد.


١١:٢٠ - دوشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٢٤٩    /    تعداد نمایش : ١٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  147221   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 70   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:1