شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٩
ساعت
تصاویر شهری

اوقات شرعی
پیوندها

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
انتقادات و پیشنهادات
ارتباط با ما
اخبار > آغاز عملیات اجرایی احداث کانال های دفع آبهای سطحی در منطقه سه


  چاپ        ارسال به دوست

رنجبری خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی احداث کانال های دفع آبهای سطحی در منطقه سه

مدیر شهرداری منطقه سه بندرعباس از احداث کانال های بتنی آبرو در سطح این منطقه خبر داد و گفت: در نیمه دوم سال جاری ساخت پنج کانال به منظور پیشگیری از آبگرفتگی ها در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه بندرعباس، مهدی رنجبری در این ارتباط عنوان کرد: با آغاز فصل بارندگی در برخی از معابر شاهد آبگرفتگی هستیم که طی سال های اخیر نسبت به رفع این نقاط آبگیر اقدام شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری نیز به منظور پیشگیری و رفع این معضل و خروج سریع تر آبها از سطح معابر، عملیات اجرای کانال ها آغاز شده است، افزود: موضوع آبگرفتگی بحثی است که همواره از دغدغه های مدیران شهرداری بوده است.

مدیر شهرداری منطقه سه بندرعباس تصریح کرد: در راستای توسعه زیرساخت های این بخش، کانال بلوار دانشمند با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد و 145 میلیون ریال و کانال پل شهدای غواص با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد و 960 میلیون ریال وارد فاز عملیاتی شده است.

رنجبری با اعلام اینکه سه پروژه دیگر نیز در حال انعقاد قرارداد است، ادامه داد: سایر کانال های سطح محدوده نیز به طور مستمر لایروبی و پاکسازی می شوند.

وی در عین حال با اشاره به هزینه های قابل توجه به منظور پاکسازی خورها، کانال ها و جوی های آب، تأکید کرد: از شهروندان تقاضا می شود در حفظ پاکیزگی شهر سهیم باشند و از رها کردن زباله های خود به درون کانال ها خودداری کنند.


١٣:٢١ - چهارشنبه ٢١ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٩٤٨    /    تعداد نمایش : ٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  146637   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 11   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:1