دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩
ساعت
تصاویر شهری

اوقات شرعی
پیوندها

وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
مزایده
مناقصه
شهرسازی الکترونیک
انتقادات و پیشنهادات
ارتباط با ما
اخبار > جلسه کمیته منابع درآمدی منطقه سه شهرداری بندرعباس با محوریت بررسی موضوع افزایش سطح درآمد و جذب بودجه حداکثری برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه کمیته درآمدی در شهرداری منطقه سه بندرعباس برگزار شد

جلسه کمیته منابع درآمدی منطقه سه شهرداری بندرعباس با محوریت بررسی موضوع افزایش سطح درآمد و جذب بودجه حداکثری برگزار شد.

روح الله مرادی زاده مدیر منطقه سه، دراین جلسه بر ضرورت تشکیل جلسات با هدف ارتقای درآمد‌زایی منطقه و پیگیری هر چه بیشتر وضعیت مطالبات تاکید کرد.

مرادی زاده گفت: ارائه آمار بدهکاران تجاری، شناسایی و معرفی همه واحدهای تجاری غیر مجاز سطح منطقه برای تهیه گزارش کارشناسی و ارجاع به کمیسیون فنی جهت اخذ تصمیم و همچنین شناسایی تمامی تخلفات ساخت و سازها باید در دستور کار قرار گیرد.

 مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس عنوان کرد: مالکان پرونده‌هایی که مشمول جریمه شده اند با مراجعه به شهرداری جرائم خود را پرداخت کنند که این امربه راحتی محقق نمی شود مگر اینکه شهرداری در این امر مهم دخیل باشد.  

مرادی زاده افزود: درمیان بخش‌هاى مختلف مدیریت شهرى، تامین منابع مالى و درآمدى شهردارى ها اهمیت ویژه اى دارد زیرا ازیک سو کسب درآمد شهردارى ها تاثیر عمده اى در ارائه خدمات به شهروندان دارد و از سوى دیگرفقدان درآمد کافى نه تنها سبب عدم ایجاد خدمات ضرورى در شهرمی‌شود بلکه اساساً اجراى تمامى طرح ها و برنامه هاى شهرى را با مشکل مواجه خواهد ساخت.

وی همچنین بررسی پرونده‌های در دست اقدام را در اولویت بندی مطالبات بر حسب زمان و تاریخ از راههای رسیدن سریع‌تر به مطالبات دانسته و گفت: باید در نحوه تامین منابع و رفع مشکلات منطقه همگی با هم و با تبادل نظر و کمک به یکدیگر تلاش کنیم و نسبت به جلوگیری برخی از هزینه های جاری داخلی نظارت بیشتری صورت گیرد.

 

مدیر منطقه سه با بیان اینکه باید بستر لازم جهت اعتمادسازی مردم به مجموعه شهرداری ایجاد شود، تصریح کرد: یکی ازراهکارهای افزایش درآمد، تعامل و همکاری دو سویه شهروندان با شهرداری است که نتیجه آن علاوه بر کسب درآمد بیشتر برای شهرداری وارائه خدمات شهری مناسب‌تر به همشهریان است.    

 

(روابط عمومی شهرداری منطقه سه )

 


١٢:٢٩ - دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٧٥٦٢    /    تعداد نمایش : ٢٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
نمایش امار کل بازدیدکنندگان سایت :  137408   نمایش بازدیدکنندگان امروز : 31   نمایش بازدید کنندگان حاضر در سایت:1