چاپ        ارسال به دوستبرگزاری جلسه هوشمندسازی شهر بندرعباس در سازمان فاوا

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری بندرعباس ،جلسه ی هوشمند سازی شهر بندرعباس مورخ ۹۸/۲/۲۳ در محل این سازمان برگزارشد.

حسین اخلاقی مدیر عامل سازمان فاوا درخصوص تحقق شهر هوشمند عنوان نمودند: باید با کمک همه ی نهادها از جمله استانداری هرمزگان که متولی کارگروه شهر الکترونیک می باشند برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.

وی افزودند یک پارچه سازی داده ها و اطلاعات در سازمان فاوا اهمیت بسزایی دارد و هدف از هوشمند سازی شهر بندر عباس کاهش وابستگی به خدمات بیرونی مجموعه ی شهرداری و دیگر دستگاههای ذیربط می باشد .

در این جلسه یزدانی مدیر کل محترم فناوری اطلاعات و ارتباطات ودبیر کارگروه شهر الکترونیک استانداری هرمزگان از برنامه ها و سیاست های سازمان فاوا شهرداری بندرعباس در ارائه خدمات الکترونیکی به روز ، به شهروندان به منظور ارتقاء کیفیت و خدمات مطلوب سازمان فاوا با رویکرد کاهش خدمات حضوری تقدیر نمودند.

همچنین معاونت برنامه ریزی و توسعه و رئیس هیات مدیره سازمان فاوا محمد مهدی  جهانبخش، بر ضرورت ارتقاء هوشمند سازی شهر با همکاری سازمان فاوا و استانداری هرمزگان تاکید نمودند.

مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری بندرعباس حامد رضوانی نیز از فعالیت های سازمان فاوا در حوزه هوشمندسازی تشکر کرد و گفت پیشرفت سازمان در این حوزه بسیار عالی بوده است مهمترین عوامل استفاده از این فرصت ویژه برای شهر بندرعباس است که امیدواریم زمینه توسعه اقتصادی و فرهنگی شهر بندرعباس را فراهم آورد.

در پایان  پایدار مدیر شهر خلاق،  نسبت به تشکیل کارگروه های فنی و عملیاتی در خصوص پیاده سازی برنامه های پیشرفته شهر هوشمند با همکاری سازمان فاوا اشاره کردند .

 


١٤:٣٣ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٧٥٣٠    /    تعداد نمایش : ٤٨٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج