ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9615
 بازدید امروز : 6
 کل بازدید : 44872
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.2501
اخبار > عملکرد یک ساله امور بانوان شهردای بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

احترامی تشریح کرد:

عملکرد یک ساله امور بانوان شهردای بندرعباس

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس مسئول امور بانوان شهرداری بندرعباس با اشاره به امور انجام شده مربوط به مشاور بانوان شهرداری بندرعباس، اظهار کرد: از جمله فعالیت های صورت گرفته می توان به حضور در جلسات مختلف مربوط به امور بانوان شهرداری بندرعباس اعم از کارگروه بانوان استانداری هرمزگان و اداره کل امور بانوان کلانشهرها که در محل شهرداری تهران برگزار گردید، اشاره کرد.

وی با بیان فعالیت های انجام شده در حوزه آبخیز داری، عنوان کرد: جلسات مربوط به امور بانوان استانداری هرمزگان چندین مرتبه در محل استانداری هرمزگان و در سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری بندرعباس انجام شد؛ از جمله مباحثی که در این جلسات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت ، در رابطه با سند چشم انداز امور بانوان استان بود.

خدیجه احترامی در ادامه افزود: این سند در خصوص امور مربوط به بانوان کل استان می بایست انجام میشد که بعلت اشکالات موجود در نهایت مقرر گردید تجدید نظر گردیده و بازنگری گردد. در جلسه دیگری که مقارن با ایام ا... دهه فجر بود مقرر گردید هر یک از سازمان ها و ادارات برنامه های خود را در رابطه با دهه فجر اعلام نمایند و مسابقات مربوط به بانوان در ایام دهه فجر توسط شهرداری بندرعباس انجام گردید.

وی در پایان افزود: در راستای احترام به حقوق بانوان برنامه های فرهنگی و تفریحی نیز در غالب اردو و سفر های زیارتی  نیز در سال  98 برگزار شد.

 

 


٠٩:٠٢ - شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٠٨٨    /    تعداد نمایش : ١٠١٨خروج