ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9616
 بازدید امروز : 7
 کل بازدید : 44873
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.4375
اخبار > توسعه کارآفرینی بانوان درارای شرایط ویژه توسط شهرداری بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

احترامی خبر داد:

توسعه کارآفرینی بانوان درارای شرایط ویژه توسط شهرداری بندرعباس

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس خدیجه احترامی با تاکید بر جلسات هم اندیشی امور بانوان، گفت: در جلسه هم اندیشی امور بانوان کلان شهرهای ایران در رابطه با همکاری بیشتر امور بانوان استان های مختلف بحث و تبادل نظر شد و کارگروههای متفاوتی نیز تشکیل گردید که تمایل خود را مبنی بر عضویت در کارگروه کارآفرینی اعلام نمودم.

وی با اشاره به ملاقات با بانوان کارآفرین استان، تصریح کرد: از جمله اموری که پس از بازگشت از جلسه هم اندیشی تهران توسط امور بانوان شهرداری بندرعباس صورت گرفت، ملاقات با چندتن از کارآفرینان بندرعباس، جهت یافتن راهکارهای مناسب و بهینه بمنظور نیل به هدف اصلی که همان توسعه کارآفرینی بانوان درارای شرایط ویژه توسط شهرداری بندرعباس بود.

مسئول امور بانوان شهرداری بندرعباس عنوان کرد: در راستای توسعه کارآفرینی بانوان، طی ملاقاتی که با مجمع خیریه رشمون صورت گرفت مقرر گردید طی قراردادی که شهرداری با کارآفرینان استان منعقد می کند آموزشهای لازم مربوطه به حرفه های مختلف از جمله عروسک سازی، شیرینی پزی، عکاسی، خیاطی، صنایع دستی، گلدوزی و ... که در قالب طرح کوثر در مکان فرهنگسراهای شهرداری واقع در محلات برگزار می شود، صورت پذیرد.

وی با تاکید بر چگونگی آموزش های طرح کوثر، خاطرنشان کرد: آموزش های ارائه شده با اعطای مدرک رسمی فنی و حرفه ای صورت خواهد پذیرفت و شایان ذکر است تنها بانوانی امکان استفاده از دوره های فوق را دارند که دارای شرایط خاص می باشند، از جمله زنان بی سرپرست و یا بد سرپرست و یا بانوانی که دارای شرایط مشکل اقتصادی باشند؛ همچنین لازم به ذکر است که سایت امور بانوان شهرداری بندرعباس با همکاری سازمان فاوا طراحی و آماده ارائه گزارش های لازم و مرتبط با امور بانوان شهرداری می باشد.


٠٩:٠٥ - شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٠٨٩    /    تعداد نمایش : ١٣٠١خروج