ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 9614
 بازدید امروز : 5
 کل بازدید : 44871
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.4844
اخبار > برگزاری جلسه کارگروه امور بانوان شهرداری بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه کارگروه امور بانوان شهرداری بندرعباس

جلسه کارگروه هماهنگی امور بانوان شهرداری بندرعباس با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مشاور شهردار در امور بانوان و سایر اعضای این کمیته برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش در این جلسه اظهار کرد: یکی از مهمترین وظایف کارگروه امور بانوان شهرداری بندرعباس، شناسایی مسائل و مشکلات زنان در حوزه‌های مختلف و همچنین تلاش برای حل این مشکلات است.
وی افزود: زنان آنقدر توانایی دارند که در کنار تشکیل یک خانواده خوب و بسیار موفق بتوانند در فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و غیره مشارکت فعال و اثرگذار داشته باشند.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: تجمیع فعالیت‌های مرتبط با خانواده و زنان که در بخش‌های مختلف شهرداری صورت می‌گیرد، یکی از برنامه‌های این کارگروه است.
خدیجه احترامی، مشاور شهردار بندرعباس در امور بانوان نیز در ادامه این جلسه به بحث توسعه پایدار و تحقق عدالت اجتماعی اشاره و اظهار کرد: توسعه پایدار و تحقق عدالت اجتماعی باتوجه به بحث زنان اهمیت پیدا می کند و این بدین معناست که بدون توجه به قشری که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند توسعه پایدار اتفاق نخواهد افتاد.
وی افزود: نشان دادن توانمندی زنان در ادارات مختلف مشهود است و بروز این توانمندی در شهرداری بندرعباس نمود قابل توجهی دارد.
اضافه می‌شود، در بخش دیگری از این جلسه، هر کدام از کمیته‌های کارگروه امور بانوان شهرداری بندرعباس برنامه خود برای سال جاری را تشریح کردند.

 


١٠:٥١ - چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٦٣٤    /    تعداد نمایش : ٩١٨خروج