چاپ        ارسال به دوست

روشنایی معابر و میادین نقش مهمی در هویت بخشی و ایجاد امنیت شهروندان دارد/ نورپردازی پل محمد رسول الله با نماد پرچم ایران در دست انجام است

شهردار بندرعباس گفت: یکی از عناصر مبلمان شهری که نقش مهمی در هویت بخشی و ایجاد امنیت شهروندان دارد روشنایی معابر، میادین و خیابان ها است.

به گزارش مدیریت ارتباطات وامور بین الملل شهرداری بندرعباس، مهدی نوبانی با اشاره به اهمیت نورپردازی در شهر بیان کرد: روشنایی شهری موجب ارتقاء امنیت و ایجاد رضایتمندی در شهروندان می شود و تامین رفاه حال شهروندان از جمله اولویت‌های مدیریت شهری است که رسیدگی به این مهم از دغدغه‌های شهرداری است.
شهردار بندرعباس با بیان اینکه نورپردازی پل محمد رسول الله با نماد پرچم ایران در دست انجام است، گفت: در راستای تقویت روشنایی و زیبا سازی ورودی شهر و نورپردازی پل محمد رسول الله(ص) ، تعداد ۱۳۲ عدد لامپ جت لایت و ۲۱۶ پروژکتور رنگی نصب شده است و همچنین ۱۲۰ عدد وال واشر رنگی(سبز، سفید و قرمز) برای طراحی پرچم ایران تعبیه شده است.
نوبانی تصریح کرد: با توجه به اینکه شهر بندرعباس یکی از بنادرمهم تجاری و اقتصادی کشور محسوب می شود و زندگی، کار، فعالیت و تلاش بصورت شبانه روزی درشهر جریان دارد این امر باعث می شود به اهمیت نورپردازی در شهر بیشتر توجه نمائیم.
شهردار بندرعباس در پایان خاطر نشان کرد: نورپردازی های شبانه جلوه بصری و زیبایی های شب را در شهر افزایش می دهد و موجب افزایش ضریب امنیت و آرامش شهروندان می شود، علاوه بر آن محیط شهر بعنوان یک فضای عمومی باید قابلیت آن را داشته باشد که در شب شرایطی ایجاد شود که شهروندان لذت کافی از فضای ایجاد شده را ببرند.

 


٢١:٤٣ - سه شنبه ١ آذر ١٤٠١    /    شماره : ١٤٥٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٥٣خروج