چاپ        ارسال به دوست

همايش بزرگ پياده روی خانواده در بندرعباس برگزار شد

٢٠٠٠ نفر از شهروندان در همايش بزرگ پياده روی خانواده در شهر بندرعباس شركت نمودند.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شهرداری بندرعباس به مناسبت ميلاد مولا علی و ايام مبارك دهه فجر همايش پياده روی خانواده در روز جمعه چهاردهم بهمن ماه برگزارشد.
شهردار بندرعباس گفت :در اين همايش٢٠٠٠ نفری كه از محل نيم دايره پشت فرمانداری بندرعباس تا بوستان غدير زيرپرچم برگزار شد ،هيت ورزشهای همگانی ،شهرداری بندرعباس ،شركت فولادكاوه جنوب كيش و ساير نهادها و سازمانها با يكديگری همكاری و همراهی داشتند كه مهمترين هدف برگزاری اين همايش تشويق شهروندان در جهت مراقبت از خود و حفظ وً توجه به سلامتی و ورزش در شرايط زندگی ماشينی و مدرن شهری می باشد.
مهدی نوبانی خاطر نشان كرد :در جهت تشويق شهروندان شركت فولاد كاوه جنوب كيش ٤٤ دستگاه دوچرخه به نيت ٤٤ سالگی پيروزی شكوهمند انقلاب اسلامی به قيد قرعه به شركت كنندگان اهدا نمود همچنين شهرداری بندرعباس نيز ١٠ جايزه يك ميليون تومانی به ١٠نفر از شهروندان به قيد قرعه اهدا نمود.
وی در پايان افزود :پياده روی به عنوان يك ورزش همگانی علاوه بر افزايش نشاط عمومی در جامعه سلامتی و نشاط فردي افراد را نيز تضمين می كند و اگر به مانند يك فرهنگ بهينه و موثر در جهت حفظ سلامت شهروندان همواره به كار گرفته شود شهروندان از نتايج خوب آن كه سلامتی و نشاط أست بهره مند خواهد شد.

 

 


١٧:١٨ - شنبه ١٥ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ١٥٠١٩    /    تعداد نمایش : ٣٩٤خروج